nr ew.: | 05/006 |
klub/sekcja: | SKAT KOLONOWSKIE |
adres: | 47-111 Kolonowskie Haraszowskie 15 a |
prezes: | Deptała Leon |
kontakt: | 502921198 |
e-mail: | zygmunt.dzierzawa@p-r.com.pl |
turniej: | środa 17.30 Świetlica Stadion UNII |
CZŁONKOWIE KLUBU
1. | Deptała Leon | 05/006/002 | SKAT Kolonowskie | s | 1950-11-23 |
2. | Dropała Grzegorz | 05/006/003 | SKAT Kolonowskie | s | 1955-12-20 |
3. | Dzierżawa Zygmunt | 05/006/006 | SKAT Kolonowskie | m | 1959-05-03 |
4. | Respondek Krzysztof | 05/006/008 | SKAT Kolonowskie | s | 1955-04-29 |
5. | Respondek Rajmund | 05/006/009 | SKAT Kolonowskie | s | 1956-06-12 |
6. | Kościelny Roman | 05/006/014 | SKAT Kolonowskie | s | 1955-02-25 |
7. | Szymik Jan | 05/006/017 | SKAT Kolonowskie | m | 1953-09-19 |
8. | Garus Artur | 05/006/019 | SKAT Kolonowskie | m | 1981-04-02 |
9. | Kraka Marcin | 05/006/020 | SKAT Kolonowskie | s | 1954-02-26 |
Mistrzostwa sekcji Skat Kolonowskie Sezon 2024 Turniej nr 12 20.03.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Klub-sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 606 | 1078 | 1684 |
2 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 773 | 905 | 1678 |
3 | Szymik Jan | Skat Kolonowskie | 495 | 1054 | 1549 |
4 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 777 | 710 | 1487 |
5 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 425 | 923 | 1348 |
6 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 706 | 426 | 1132 |
7 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 703 | 392 | 1095 |
8 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 832 | 219 | 1051 |
9 | Respondek Krzysztof | Skat Kolonowskie | 406 | 587 | 993 |
10 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 426 | 208 | 634 |
Mistrzostwa sekcji Skat Kolonowskie Sezon 2024 Klasyfikacja po 12 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 12 | 19482 | - |
2 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 12 | 16287 | - |
3 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 10 | 15759 | aw.1 |
4 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 12 | 15591 | sp.1 |
5 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 12 | 15147 | - |
6 | Respondek Krzysztof | Skat Kolonowskie | 12 | 14123 | aw.1 |
7 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 10 | 13694 | sp.1 |
8 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 11 | 13021 | - |
9 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 11 | 11822 | - |
10 | Szymik Jan | Skat Kolonowskie | 8 | 11049 | - |
11 | Respondek Rajmund | Skat Kolonowskie | 8 | 8330 | - |
12 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 1 | 1051 | - |
Turniej nr 13 27.03.2024 r. (środa) godz. 17.30 |