nr ew.: 05/034
   
klub/sekcja: TRANZYT-MAŁAPANEW Ozimek
adres: Antoniów ul. Krótka 1
prezes: Kowolik Herbert
kontakt: 691 - 757 - 530
e-mail: skautsp@o2.pl
turniej: wtorek 17.00 Szczedrzyk Świetlica OSP

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Kowolik Herbert 05/034/002 TRANZYT Małapanew Ozimek s 1951-01-23
2. Pluta Stanisław 05/034/008 TRANZYT Małapanew Ozimek m 1956-11-05
3. Pluta Zbigniew 05/034/012 TRANZYT Małapanew Ozimek s 1953-12-20
4. Sykoś Joachim 05/034/017 TRANZYT Małapanew Ozimek m 1956-09-21
5. Pisula Eugeniusz 05/034/018 TRANZYT Małapanew Ozimek s 1951-06-19

 




 

Klasyfikacja  indywidualna zawodników
PZSkat   IMP 2022-2 dzień                
Sędzia:           E.Cyran,J. Papkala  Kierownik: K.Kołodziejczyk
w  dniu: 22.09.18   Sekretariat: J.Papkala, 
          RAZEM   seria 1   seria 2  
lp Nazwisko  Imię klub kat   RAZEM w pkt w pkt w
1 Gulba Marcin INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4 3188 31 1559 16 1629 15
2 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 10 2801 27 698 9 2103 18
3 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2 2800 24 1074 9 1726 15
4 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 3 2743 23 1373 13 1370 10
5 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 2713 26 1487 13 1226 13
6 Samarzewski Paweł GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK m 1 2681 28 1484 14 1197 14
7 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK m 1 2665 24 1516 14 1149 10
8 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 3 2655 23 1087 10 1568 13
9 Górka Jerzy GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK s 1 2653 24 1593 13 1060 11
10 Duda Edward LKS BUK RUDY m 3 2602 26 890 10 1712 16
11 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 4 2546 20 1292 12 1254 8
12 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 2535 25 1199 12 1336 13
13 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 2533 20 1401 10 1132 10
14 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 3 2529 26 1214 12 1315 14
15 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 3 2497 23 1457 13 1040 10
16 Łapa Krystian SKAT KLUB Kobiór s 10 2495 25 1492 13 1003 12
17 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK m 1 2494 26 1414 13 1080 13
18 Kiciński Jerzy NITRON Krupski Młyn m 5 2488 23 1180 12 1308 11
19 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn s 5 2487 25 1197 12 1290 13
20 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 3 2487 19 1518 12 969 7
21 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1 2437 21 1358 12 1079 9
22 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów s 1 2434 24 1135 12 1299 12
23 Łogasz Roman ASY WISUS Żory m 3 2423 23 1157 13 1266 10
24 Kurpanik Lesław PIAST Leszczyny m 3 2418 23 631 8 1787 15
25 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 10 2411 20 1156 12 1255 8
26 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek m 2 2397 22 1068 11 1329 11
27 Wochnik Lucjan LKS Lyski m 7 2395 22 1126 9 1269 13
28 Barczyk Roman OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 1 2391 22 1554 13 837 9
29 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice s 1 2388 22 1309 12 1079 10
30 Haśnik Henryk GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK m 1 2364 24 1409 14 955 10
31 Piekarczyk Stanisław OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 1 2353 30 1401 15 952 15
32 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 1 2346 23 1061 12 1285 11
33 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła s 1 2344 22 933 9 1411 13
34 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 2336 16 932 7 1404 9
35 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 1 2334 26 1238 12 1096 14
36 Dziedzic Klemens CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2333 24 735 9 1598 15
37 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 3 2320 22 829 10 1491 12
38 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna m 5 2313 19 993 8 1320 11
39 Makosz Benjamin OSP Lędziny m 2 2307 21 1560 14 747 7
40 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 3 2299 22 1072 10 1227 12
41 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 10 2288 24 1093 11 1195 13
42 Kral Adam RKS Rybnik Furkida m 3 2277 23 950 9 1327 14
43 Foryś Wacław Sokół Wola m 2 2276 22 968 8 1308 14
44 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1 2271 19 1121 10 1150 9
45 Lurka Andrzej RKS Rybnik Furkida m 3 2263 20 1272 13 991 7
46 Pykosz Mariusz RKS Rybnik Furkida m 3 2245 23 1194 13 1051 10
47 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 2235 22 1278 12 957 10
48 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 2235 18 1291 11 944 7
49 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 2222 19 1632 15 590 4
50 Klenczar Stanisław Sokół Wola m 2 2214 20 992 10 1222 10
51 Koperwas Czesław KS Cieszyn – Filar m 2 2204 25 869 10 1335 15
52 Lipok Józef LWSM Knurów m 4 2204 19 1250 11 954 8
53 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn m 5 2174 22 1309 11 865 11
54 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2172 19 1066 11 1106 8
55 Maron Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4 2161 22 904 13 1257 9
56 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 2154 17 874 8 1280 9
57 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny s 3 2151 17 992 8 1159 9
58 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 3 2128 27 1206 15 922 12
59 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2127 18 1253 10 874 8
60 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 2124 17 1256 11 868 6
61 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m 7 2098 18 1100 9 998 9
62 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 7 2096 20 957 9 1139 11
63 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów m 1 2088 19 902 9 1186 10
64 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 2072 16 1107 8 965 8
65 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 2070 17 1183 8 887 9
66 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5 2056 22 1283 13 773 9
67 Sobik Klaudiusz RKS Rybnik Furkida m 3 2043 24 965 14 1078 10
68 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 2024 22 1098 12 926 10
69 Stawowy Bodgan Sokół Wola m 2 2018 18 1125 11 893 7
70 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 3 2012 23 1219 12 793 11
71 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 2008 19 1125 11 883 8
72 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie s 5 1997 18 764 8 1233 10
73 Sojczyński Zdzisław INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4 1981 22 781 9 1200 13
74 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny s 3 1979 18 937 8 1042 10
75 Fizia Józef Walet Pawłowice s 3 1975 21 830 9 1145 12
76 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice m 7 1950 18 795 11 1155 7
77 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 1950 18 1026 9 924 9
78 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7 1939 17 1117 10 822 7
79 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór s 10 1933 20 866 8 1067 12
80 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1 1926 20 910 8 1016 12
81 Misiak  Andrzej Walet Pawłowice s 3 1913 20 687 10 1226 10
82 Adamek Bolesław RKS Rybnik Furkida m 3 1911 19 288 7 1623 12
83 Drob Henryk OSP Lędziny s 2 1901 20 1188 13 713 7
84 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów m 1 1899 19 777 8 1122 11
85 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4 1886 19 962 11 924 8
86 Polaczek Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 1 1863 19 1119 12 744 7
87 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK s 1 1860 23 1038 10 822 13
88 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 1857 16 1111 9 746 7
89 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m 2 1855 16 1100 8 755 8
90 Szewczyk Mirosław LKS Lyski m 7 1854 18 853 9 1001 9
91 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice m 7 1852 15 1088 8 764 7
92 Depta Gerard LKS Górki Śl. s 7 1848 18 1273 10 575 8
93 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3 1848 15 980 7 868 8
94 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia m 5 1846 17 955 8 891 9
95 Krzymiński Henryk OSP Lędziny s 2 1846 17 1302 9 544 8
96 Janosz Emanuel Sokół Wola s 2 1843 16 349 5 1494 11
97 Kiełbasa Wiesław JUBILAT Jastrzębie m 3 1836 20 588 8 1248 12
98 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3 1831 23 894 12 937 11
99 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie m 5 1823 19 1380 13 443 6
100 Niesyto Marek U JANA Tychy m 10 1814 22 603 8 1211 14
101 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny m 2 1808 17 840 10 968 7
102 Staniewski Krzysztof Suble Tychy s 10 1798 21 1099 12 699 9
103 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4 1797 19 885 10 912 9
104 Skubała Roman LZS Ligota Dolna m 5 1789 17 577 5 1212 12
105 Procek Krystian Krojc Krzyżanowice m 7 1752 16 840 9 912 7
106 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 1750 21 1574 15 176 6
107 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 1744 21 1019 11 725 10
108 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10 1739 17 908 8 831 9
109 Kosteczka Jarosław ASY WISUS Żory m 3 1736 21 1089 13 647 8
110 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory s 3 1733 20 748 10 985 10
111 Tetla Marian ASY WISUS Żory s 3 1722 22 1156 11 566 11
112 Morkisz Janusz Sokół Wola m 2 1719 17 850 8 869 9
113 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK m 1 1691 20 1134 10 557 10
114 Brania Bogdan KS FILIP m 10 1670 16 869 10 801 6
115 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 1647 20 598 7 1049 13
116 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 3 1641 18 432 7 1209 11
117 Przyłucki Arkadiusz SOKÓŁ Imielin m 1 1638 17 633 8 1005 9
118 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 1635 20 847 10 788 10
119 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 1633 21 971 9 662 12
120 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia s 5 1594 14 768 7 826 7
121 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice m 7 1585 17 929 8 656 9
122 Pudło Krzysztof RKS Rybnik Furkida s 3 1566 17 1235 13 331 4
123 Watoła Sławomir KS NAPRZÓD Czyżowice m 7 1562 16 867 8 695 8
124 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 3 1544 18 631 7 913 11
125 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin m 1 1541 16 953 9 588 7
126 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 1522 16 995 9 527 7
127 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 1518 17 724 7 794 10
128 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 1 1518 16 954 9 564 7
129 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m 4 1516 20 35 6 1481 14
130 Wojtyła Józef LKS Lyski m 7 1501 15 528 5 973 10
131 Brząkalik Roman Skat Klub Woszczyce s 2 1493 14 1031 10 462 4
132 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. m 7 1491 17 739 8 752 9
133 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. m 2 1490 20 622 10 868 10
134 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m 7 1477 17 534 7 943 10
135 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 2 1447 17 806 10 641 7
136 Górka Piotr JARDEX WDK Szczejkowice m 3 1441 19 892 11 549 8
137 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 1427 14 873 8 554 6
138 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny m 2 1397 17 880 11 517 6
139 Miarka Ludwig SK Wyry m 2 1380 19 567 8 813 11
140 Wawoczny Mirosław RKS Rybnik Furkida m 3 1371 15 937 9 434 6
141 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 3 1365 15 641 9 724 6
142 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 1337 14 721 6 616 8
143 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 7 1287 17 993 12 294 5
144 Bogocz Tadeusz OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 1275 19 668 6 607 13
145 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 1248 15 601 6 647 9
146 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s 4 1238 14 717 8 521 6
147 Lotawiec Marek Sokół Wola m 2 1229 13 741 8 488 5
148 Mordak Mariusz U JANA Tychy m 10 1212 16 987 11 225 5
149 Targosz Dawid MDK BOLKO Łaziska G. m 2 1211 22 909 12 302 10
150 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 1196 12 498 5 698 7
151 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 4 1186 9 316 3 870 6
152 Obirek Zbigniew KS Cieszyn – Filar s 2 1185 17 517 8 668 9
153 Płoszaj Mirosław RKS Rybnik Furkida m 3 1168 18 274 7 894 11
154 Lasota Wiesław KSS MARCEL Radlin m 7 1084 7 364 2 720 5
155 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m 2 1053 23 439 12 614 11
156 Błaszczyk Roman MDK BOLKO Łaziska G. m 2 1041 19 638 10 403 9
157 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna m 5 1018 7 210 1 808 6
158 Grzenia Stanisław LKS Lyski s 7 1005 14 490 6 515 8
159 Wawoczny Dariusz MDK BOLKO Łaziska G. m 2 945 8 945 8 0  
160 Zielewski Ludwik U JANA Tychy s 10 941 13 943 9 -2 4
161 Buczkowski Czesław Sokół Wola s 2 926 17 286 6 640 11
162 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów s 1 903 14 603 7 300 7
163 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 745 16 574 9 171 7
164 Segeth Lidia UNIA Bieruń s-k 2 682 15 488 8 194 7
165 Luberta Piotr LWSM Knurów m 4 607 10 575 8 32 2
166 Roter Eugeniusz LKS BUK RUDY m 3 594 16 142 5 452 11
167 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice m 7 550 8 89 3 461 5
168 Herman Paweł OSP Lędziny m 2 503 11 456 6 47 5