nr ew.: 05/033
   
klub/sekcja: LZS Kujawy
adres: Zielina ul. Wygon 28
prezes: Brynza Krystian
kontakt: 662352032
e-mail: brynza28@o2.pl
turniej: niedziela 13.00 Dom Kultury w Kujawach
  ul. Prudnicka 35

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Brynza Krystian 05/033/001 LZS Kujawy m 1961.07.26
2. Barysz Marcin 05/033/003 LZS Kujawy m 1964.02.27
3. Grzywa Teofil 05/033/005 LZS Kujawy s 1952.04.26
4. Wybraniec Jerzy 05/033/006 LZS Kujawy m 1957.11.23
5. Mencler Jan 05/033/010 LZS Kujawy s 1952.10.08
6. Nowak Bernard 05/033/013 LZS Kujawy s 1947.04.10
7. Stein Roland 05/033/016 LZS Kujawy m 1966.12.13

8.

Larysz Józef 05/033/017 LZS Kujawy s 1952.03.11

9.

Wyszka Piotr 05/033/018 LZS Kujawy m 1966-05-22

 



OTWARTE TURNIEJE SKATA SEKCJI SKATA LZS KUJAWY
O  PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2023 / 2024
  16    Turniej  -  09 czerwca   2024r. ( ostatni )
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 775 932 749 2456
2 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 581 785 859 2225
3 Barysz Marcin LZS Kujawy 764 492 542 1798
4 Gruszka Alfons SWORNICA Opole-Czarnowąsy 573 391 802 1766
5 Wyszka Piotr LZS Kujawy 959 519 282 1760
6 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 423 1032 287 1742
7 Brynza Krystian LZS Kujawy 690 619 322 1631
8 Nowak Bernard LZS Kujawy 98 770 638 1506
9 Mencler Jan LZS Kujawy 399 855 162 1416
10 Hyla Henryk Biedrzychowice 461 251 644 1356
11 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 618 386 300 1304
12 Kern Erhard Głogówek 495 273 456 1224
13 Koik Henryk SWORNICA Opole-Czarnowąsy 127 361 713 1201
14 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 18 417 715 1150
15 Kiszka Paweł KOMAX Opole- Borki -277 598 785 1106
16 Stein Roland LZS Kujawy 200 487 348 1035
17 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 510 302 178 990
18 Gibas Joachim Ligota Bialska 413 371 140 924
19 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 433 -13 465 885
20 Larysz Józef LZS Kujawy -32 332 562 862
21 Jurkowski Henryk Głogówek 549 240 46 835
22 Stein Gerhard Zielina 346 240 45 631
OTWARTE TURNIEJE  SKATA SEKCJI SKATA  LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2023 / 2024
Klasyfikacja końcowa   po   16   turniejach ( po odliczeniu  1 turnieju )
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt
1 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 16 24881
2 Kiszka Paweł KOMAX Opole-Borki 15 24879
3 Brynza Krystian LZS Kujawy 16 24187
4 Mencler Jan LZS Kujawy 15 23227
5 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 14 23018
6 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 14 22038
7 Kandzia Lidia KOMAX Opole-Borki 16 21734
8 Barysz Marcin LZS Kujawy 16 21730
9 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 15 20029
10 Gibas Joachim Ligota Bialska 11 18166
11 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 11 18071
12 Kern Erhard Głogówek 15 18062
13 Nowak Bernard LZS Kujawy 9 17133
14 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 13 16983
15 Żurek Herbert Strzeleczki 10 16432
16 Larysz Józef LZS Kujawy 15 16296
17 Jurkowski Henryk Głogówek 14 15835
18 Stein Gerhard Zielina 14 15325
19 Stein Roland LZS Kujawy 11 14822
20 Wyszka Piotr LZS Kujawy 8 14566
21 Hyla Henryk Biedrzychowice 11 13891
22 Białek Zygmunt Strzeleczki 10 13707
23 Koik Henryk SWORNICA Opole-Czarnowąsy 11 13442
24 Grzywa Teofil LZS Kujawy 5 5776
25 Kroll Dagebert Głogówek 3 4589
26 Robota Krzysztof Zielina 3 4382
27 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2 2702
28 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 2456
29 Job Jerzy Zielina 4 2051
30 Gruszka Alfons SWORNICA Opole-Czarnowąsy 1 1766
31 Osiewacz Horst Przechód 1 1337
32 Goncerzewicz Roman KS Karolinka Gogolin 1 1205
Kolejny turniej odbędzie się  w Sali OSP Zielina ul. Kolejowa 5  Gmina Strzeleczki
Kolejny turniej  01 rozegrany zostanie  we wrześniu  2024 r. ( niedziela ) 13.00 
Inauguracja sezonu rozgrywkowego -  2024 / 2025