nr ew.: 05/033
   
klub/sekcja: LZS Kujawy
adres: Zielina ul. Wygon 28
prezes: Brynza Krystian
kontakt: 662352032
e-mail: brynza28@o2.pl
turniej: niedziela 13.00 Dom Kultury w Kujawach
  ul. Prudnicka 35

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Brynza Krystian 05/033/001 LZS Kujawy m 1961.07.26
2. Barysz Marcin 05/033/003 LZS Kujawy m 1964.02.27
3. Grzywa Teofil 05/033/005 LZS Kujawy s 1952.04.26
4. Wybraniec Jerzy 05/033/006 LZS Kujawy m 1957.11.23
5. Mencler Jan 05/033/010 LZS Kujawy s 1952.10.08
6. Nowak Bernard 05/033/013 LZS Kujawy s 1947.04.10
7. Stein Roland 05/033/016 LZS Kujawy m 1966.12.13

8.

Larysz Józef 05/033/017 LZS Kujawy s 1952.03.11

9.

Wyszka Piotr 05/033/018 LZS Kujawy m 1966-05-22

 



OTWARTE TURNIEJE SKATA SEKCJI SKATA LZS KUJAWY
O  PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2023 / 2024
  10    Turniej  -  25 lutego  2024r. 
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 748 497 863 2108
2 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 664 630 791 2085
3 Gibas Joachim Ligota Bialska 805 543 507 1855
4 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 471 899 466 1836
5 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 1087 -84 769 1772
6 Nowak Bernard LZS Kujawy 568 590 548 1706
7 Wyszka Piotr LZS Kujawy 346 727 590 1663
8 Białek Zygmunt Strzeleczki 599 878 164 1641
9 Żurek Herbert Strzeleczki 592 557 181 1330
10 Brynza Krystan LZS Kujawy 307 646 321 1274
11 Larysz Józef LZS Kujawy 586 344 244 1174
12 Mencler Jan LZS Kujawy 174 383 531 1088
13 Hyla Henryk Biedrzychowice 373 198 472 1043
14 Koik Henryk SWORNICA Opole - Czarnowąsy 160 544 269 973
15 Barysz Marcin LZS Kujawy 335 318 289 942
16 Jurkowski Henryk Głogówek 334 272 182 788
17 Stein Gerhard Zielina -128 380 510 762
18 Kern Erhard Głogówek 350 273 68 691
OTWARTE TURNIEJE  SKATA SEKCJI SKATA  LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2023 / 2024
Klasyfikacja   po   10   turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 10 16650 -
2 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 10 16278 aw.1
3 Brynza Krystan LZS Kujawy 10 15959 sp.1
4 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 10 15019 aw.4
5 Mencler Jan LZS Kujawy 9 14904 aw.1
6 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 9 14255 sp.2
7 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 9 13992 sp.2
8 Barysz Marcin LZS Kujawy 10 13869 sp.1
9 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 8 13716 -
10 Larysz Józef LZS Kujawy 9 11320 aw.1
11 Wyszka Piotr LZS Kujawy 6 11119 aw.2
12 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 9 10937 sp.1
13 Gibas Joachim Ligota Bialska 7 10910 aw.3
14 Żurek Herbert Strzeleczki 7 10488 aw.1
15 Nowak Bernard LZS Kujawy 6 10308 aw.3
16 Kern Erhard Głogówek 9 10249 sp.4
17 Stein Gerhard Zielina 9 9651 -
18 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 7 9244 sp.4
19 Koik Henryk SWORNICA Opole - Czarnowąsy 7 9096 -
20 Białek Zygmunt Strzeleczki 7 9070 aw.2
21 Jurkowski Henryk Głogówek 8 8851 -
22 Hyla Henryk Biedrzychowice 7 8285 aw.1
23 Stein Roland LZS Kujawy 6 8107 sp.3
24 Grzywa Teofil LZS Kujawy 5 5776 -
25 Kroll Dagobert Głogówek 3 4589 -
26 Robota Krzysztof Zielina 3 4382 -
27 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 2 2702 -
28 Job Jerzy Zielina 4 2051 -
29 Osiewacz Horst Przechód 1 1337 -
30 Goncerzewicz Roman KS Karolinka Gogolin 1 1205 -
Turniej odbędzie się  w Sali OSP Zielina ul. Kolejowa 5  Gmina Strzeleczki
Kolejny turniej  11 rozegrany zostanie   17 marca  2024 r. ( niedziela ) 13.00