nr ew.: | 05/043 |
klub/sekcja: | Klub Skata Sportowego Pawonków |
adres: | 42-772 Pawonków ul.Skrzydłowicka 5 |
prezes: | Kukowka Henryk |
kontakt: | 48 - 531 - 034 - 028 |
e-mail: | kukowkahenryk@gmail.com.pl |
turniej: | wtorek 17.30 Pawonków Świetlica OSP |
CZŁONKOWIE KLUBU
1. | Bunar Kazimierz | 05/043/001 | KSS Pawonków | s | 1956-12-11 |
2. | Grohs Paweł | 05/043/002 | KSS Pawonków | s | 1948-04-24 |
3. | Manczyk Piotr | 05/043/003 | KSS Pawonków | s | 1950-09-05 |
4. | Koza Bogusław | 05/043/005 | KSS Pawonków | s | 1957-11-25 |
5. | Słociński Adam | 05/043/007 | KSS Pawonków | s | 1946-03-24 |
6. | Poremba Henryk | 05/043/009 | KSS Pawonków | m | 1974-03-17 |
7. | Kukowka Henryk | 05/043/010 | KSS Pawonków | m | 1960-03-03 |
8. | Doleżych Zygmunt | 05/043/012 | KSS Pawonków | s | 1955-02-12 |
9. | Lasota Edward | 05/043/014 | KSS Pawonków | s | 1950-04-27 |
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24 Turniej nr 28 26.03.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Murgot Sławomir | LZS Ligota Dolna | 1163 | 846 | 2009 |
2 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 1096 | 809 | 1905 |
3 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 1292 | 580 | 1872 |
4 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 895 | 910 | 1805 |
5 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 978 | 799 | 1777 |
6 | Jędruś Łukasz | Rusinowice | 754 | 928 | 1682 |
7 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 636 | 1018 | 1654 |
8 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 601 | 953 | 1554 |
9 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 453 | 1079 | 1532 |
10 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 527 | 982 | 1509 |
11 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 962 | 544 | 1506 |
12 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 774 | 689 | 1463 |
13 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 956 | 496 | 1452 |
14 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 519 | 843 | 1362 |
15 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 396 | 939 | 1335 |
16 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 650 | 657 | 1307 |
17 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 464 | 798 | 1262 |
18 | Schindler Rudolf | Rusinowice | 871 | 386 | 1257 |
19 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 282 | 965 | 1247 |
20 | Kurzac Łukasz | Rusinowice | 486 | 684 | 1170 |
21 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 407 | 642 | 1049 |
22 | Baron Marek | Rusinowice | 123 | 921 | 1044 |
23 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 812 | 136 | 948 |
24 | Marchewka Zygmunt | Rusinowice | 571 | 362 | 933 |
25 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 532 | 389 | 921 |
26 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 438 | 458 | 896 |
27 | Paruzel Stefan | Lubliniec | 282 | 486 | 768 |
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24 Klasyfikacja po 28 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 28 | 46266 | - |
2 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 27 | 45952 | - |
3 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 28 | 43536 | - |
4 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 27 | 43386 | - |
5 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 28 | 42575 | - |
6 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 28 | 42358 | - |
7 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 27 | 39583 | - |
8 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 26 | 39123 | - |
9 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 28 | 38623 | - |
10 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 28 | 38307 | - |
11 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 28 | 38057 | - |
12 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 27 | 36701 | - |
13 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 25 | 34784 | - |
14 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 28 | 33682 | aw.1 |
15 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 26 | 33306 | sp.1 |
16 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 27 | 32217 | - |
17 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 28 | 32207 | - |
18 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 18 | 31237 | - |
19 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 27 | 30274 | aw.1 |
20 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 25 | 29055 | sp.1 |
21 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 26 | 27576 | - |
22 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 16 | 25406 | - |
23 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 20 | 24832 | - |
24 | Więcek Jan | MDK Kalety | 17 | 21139 | - |
25 | Jędruś Łukasz | Rusinowice | 10 | 15388 | - |
26 | Schindler Rudolf | LZS Ligota Dolna | 11 | 14548 | - |
27 | Kurzac Łukasz | Rusinowice | 10 | 13725 | - |
28 | Murgot Sławomir | LZS Ligota Dolna | 8 | 13675 | aw.1 |
29 | Siekiera Jacek | Pawonków | 8 | 12359 | sp.1 |
30 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 7 | 11021 | - |
31 | Doleżych Marek | Lubliniec | 6 | 10002 | - |
32 | Marchewka Zygmunt | Rusinowice | 7 | 9932 | - |
33 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 4 | 4986 | - |
34 | Baron Marek | Rusinowice | 4 | 4552 | aw.1 |
35 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 3 | 4328 | sp.1 |
36 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 3 | 3245 | - |
37 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2878 | - |
38 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2416 | - |
39 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 2075 | - |
40 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1316 | - |
41 | Knopik Robert | Opole` | 1 | 1268 | - |
42 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 1 | 1262 | - |
43 | Pilarski Bernard | Koty | 1 | 1146 | - |
44 | Paruzel Stefan | Lubliniec | 1 | 768 | - |
Kolejny turniej we wtorek 02.04.2024 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |