nr ew.: 05/043
   
klub/sekcja: Klub Skata Sportowego Pawonków
adres: 42-772 Pawonków ul.Skrzydłowicka 5
prezes: Kukowka Henryk
kontakt: 48 - 531 - 034 - 028
e-mail: kukowkahenryk@gmail.com.pl
turniej: wtorek 17.30 Pawonków Świetlica OSP

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Bunar Kazimierz 05/043/001 KSS Pawonków m 1956-12-11
2. Grohs Paweł 05/043/002 KSS Pawonków s 1948-04-24
3. Manczyk Piotr 05/043/003 KSS Pawonków s 1950-09-05
4. Ball Józef 05/043/004 KSS Pawonków s 1943-08-05
5. Koza Bogusław 05/043/005 KSS Pawonków m 1957-11-25
6. Kasperski Mieczysław 05/043/006 KSS Pawonków m 1956-01-31
7. Słociński Adam 05/043/007 KSS Pawonków s 1946-03-24
8. Śleziona Andrzej 05/043/008 KSS Pawonków m 1974-03-17


 




 

XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23
Turniej nr  13  29.11.2022
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1358 1163 2521
2 Kukowka Henryk KSS Pawonków 846 1448 2294
3 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1256 819 2075
4 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 411 1520 1931
5 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 941 978 1919
6 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 825 1053 1878
7 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 691 1078 1769
8 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 985 744 1729
9 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1295 262 1557
10 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 1022 451 1473
11 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 753 653 1406
12 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 522 846 1368
13 Więcek Jan  MDK Kalety 472 893 1365
14 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 893 468 1361
15 Koza Bogdan KSS Pawonków 518 832 1350
16 Słociński Adam KSS Pawonków 905 326 1231
17 Trzepiżur Krzysztof Gwoździany 784 241 1025
18 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 130 856 986
19 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 824 120 944
20 Deptała Leon Skat Kolonowskie 451 438 889
21 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 443 393 836
22 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 670 116 786
23 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 553 193 746
24 Juściński Zenon Pawonków 109 170 279
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23
Klasyfikacja po 13 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 13 22746 -
2 Brand Roman LZS Ligota Dolna 13 22099 -
3 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 13 20840 -
4 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 13 19727 -
5 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 12 19719 aw.1
6 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 13 19424 sp.1
7 Więcek Jan  MDK Kalety 12 18966 aw.2
8 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 13 18904 aw.4
9 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 12 18275 aw.2
10 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 13 18262 aw.5
11 Deptała Leon Skat Kolonowskie 13 17909 sp.1
12 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 13 17865 aw.2
13 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 11 17747 sp.6
14 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 13 17686 sp.1
15 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 12 17609 sp.7
16 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 13 16663 -
17 Kukowka Henryk KSS Pawonków 13 16287 aw.3
18 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 10 16126 -
19 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 13 15744 sp.2
20 Słociński Adam KSS Pawonków 10 15418 sp.1
21 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 11 14060 -
22 Koza Bogdan KSS Pawonków 12 13209 aw.1
23 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 11 12955 sp.1
24 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 8 11345 -
25 Trzepiżur Krzysztof Gwoździany 11 9992 -
26 Cytera Henryk DK Strzelec Strzelce Op. 7 7835 -
27 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 4 7702 -
28 Bryła Artur LZS Ligota Dolna 3 4317 -
29 Biela Maksymilian Skrzydłowice 3 3098 -
30 Maroń Teofil Instalator Bytom 2 2683 -
31 Kamiński Zbigniew Lubliniec 2 2631 -
32 Juściński Zenon Pawonków 2 1511 -
33 Siekiera Jacek Skrzydłowice 1 1145 -
34 Myśliński Henryk Lubliniec 1 1132 -
35 Daniel Patryk Babienica 1 912 -
Kolejny  turniej we wtorek 06.12.2022 r. godz. 17.30
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka