nr ew.: 05/035
   
klub/sekcja: LZS SWORNICA Czarnowąsy  Opole
adres: 46-920 Czarnowąsy Opole  ul. Wolności 98
prezes: Bartyla Józef
kontakt: 607 - 381 - 646
e-mail: pawelkiszka@op.pl
turniej: czwartek godz.17.30 Pawilon Sportowy
  ul.Jagiełły 2 a w Czarnowąsach - Opolu


CZŁONKOWIE KLUBU

1. Skrzipczyk Paweł 05/035/011 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1935-09-05
2. Pietrek Jerzy 05/035/012 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1949-04-11
3. Gruszka Alfons 05/035/018 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-05-26
4. Gruszka Monika 05/035/019 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s- k 1951-04-05
5. Gładki Jan 05/035/025 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1946-05-26
6. Dzierzawa Jozef - Paul 05/035/030 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-07-11
7. Kesner Waldemar 05/035/031 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1960-09-21
8. Koik Henryk 05/035/032 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1956-02-04

 



    OTWARTE TURNIEJE SKATA 
LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY -  sezon 2024                     
Turniej   19   23 MAJA 2024r. 
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 1303 644 1947
2 Dzierzawa Josef- Paul SWORNICA Opole-Czarnowąsy 926 923 1849
3 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 1180 558 1738
4 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole-Czarnowąsy 623 914 1537
5 Długosz Piotr - Paweł KOMAX Opole - Borki 743 778 1521
6 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 806 624 1430
7 Kodura Ireneusz KOMAX Opole - Borki 273 1124 1397
8 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 698 684 1382
9 Kesner Waldemar SWORNICA Opole-Czarnowąsy 366 917 1283
10 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 983 209 1192
11 Koik Henryk SWORNICA Opole-Czarnowąsy 605 540 1145
12 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 238 826 1064
13 Pietrek Jerzy SWORNICA Opole-Czarnowąsy 727 293 1020
14 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 864 -379 485
15 Gbur Henryk Chróścice -50 -168 -218
   OTWARTE TURNIEJE SKATA 
  LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY
Klasyfikacja po  19  turniejach - sezon " WIOSNA " 2024  
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt aw-sp
1 Kiszka Paweł KOMAX Opole-Borki 19 32067  
2 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 19 31573  
3 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 19 29692  
4 Kandzia Lidia KOMAX Opole-Borki 18 28284  
5 Gruszka Alfons SWORNICA Opole-Czarnowąsy 18 27279  
6 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 19 25353  
7 Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Opole-Czarnowąsy 18 24523  
8 Pietrek Jerzy SWORNICA Opole-Czarnowąsy 18 22325  
9 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole-Czarnowąsy 19 21254  
10 Koik Henryk  SWORNICA Opole-Czarnowąsy 17 20639  
11 Kesner Waldemar SWORNICA Opole-Czarnowąsy 17 19069  
12 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 13 17882  
13 Gruszka Monika SWORNICA Opole-Czarnowąsy 13 12649  
14 Scześniok Ryszard Opole-Czarnowąsy 11 12170  
15 Gładki Jan SWORNICA Opole-Czarnowąsy 9 11665  
16 Długosz Piotr-Paweł KOMAX Opole-Borki 13 11474  
17 Kodura Ireneusz KOMAX Opole-Borki 11 9889  
18 Gbur Henryk Chróścice 7 9874  
19 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 7 9686  
20 Sklorz Roman KOMAX Opole-Borki 6 8442  
21 Wieczorek Marcin KOMAX Opole-Borki 5 7943  
22 Żurad Mariusz Dębska Kuźnia 6 7015  
23 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 2 2692  
24 Woszko Mateusz KOMAX Opole-Borki 2 2612  
25 Bauman Józef Chróścina 1 1889  
26 Rother Krzysztof KOMAX Opole-Borki 1 1406  
27 Wyszka Piotr LZS Kujawy 1 1328  
28 Żurad Tymoteusz Dębska Kuźnia 1 1194  
29 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin  1 1064  
30 Jończyk Franciszek MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk 1 921  
31 Madera Joachim Kotórz Mały 1 760  
Turnieje rozgrywane są w Opolu - Czarnowąsach w Pawilonie Sportowym 
ul. Jagiełły 2a.  Kolejny 20  turniej 06.06.2024r. (  czwartek  ) 17.30
    Planowane 20 turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczanych będzie 17