nr ew.: 05/035
   
klub/sekcja: LZS SWORNICA Czarnowąsy  Opole
adres: 46-920 Czarnowąsy Opole  ul. Wolności 98
prezes: Bartyla Józef
kontakt: 607 - 381 - 646
e-mail: pawelkiszka@op.pl
turniej: czwartek godz.17.30 Pawilon Sportowy
  ul.Jagiełły 2 a w Czarnowąsach - Opolu


CZŁONKOWIE KLUBU

1. Skrzipczyk Paweł 05/035/011 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1935-09-05
2. Pietrek Jerzy 05/035/012 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1949-04-11
3. Gruszka Alfons 05/035/018 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-05-26
4. Gruszka Monika 05/035/019 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s- k 1951-04-05
5. Gładki Jan 05/035/025 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1946-05-26
6. Dzierzawa Jozef - Paul 05/035/030 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-07-11
7. Kesner Waldemar 05/035/031 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1960-09-21
8. Koik Henryk 05/035/032 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1956-02-04

 



    OTWARTE TURNIEJE SKATA 
LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY -  sezon 2024   
Turniej   20   06 czerwca  2024r. ( ostatni )
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 922 1280 2202
2 Gruszka Alfons SWORNICA Opole-Czarnowąsy 791 1183 1974
3 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 1174 680 1854
4 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 726 1108 1834
5 Dzierzawa Josef- Paul SWORNICA Opole-Czarnowąsy 1228 564 1792
6 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole-Czarnowąsy 1008 732 1740
7 Pietrek Jerzy SWORNICA Opole-Czarnowąsy 694 926 1620
8 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 654 911 1565
9 Kesner Waldemar SWORNICA Opole-Czarnowąsy 608 594 1202
10 Gruszka Monika SWORNICA Opole-Czarnowąsy 402 718 1120
11 Gbur Henryk Chróścice 396 502 898
12 Długosz Piotr - Paweł KOMAX Opole - Borki 229 631 860
13 Koik Henryk SWORNICA Opole-Czarnowąsy 585 209 794
14 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 72 110 182
   OTWARTE TURNIEJE SKATA 
  LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY
Klasyfikacja końcowa po  20  turniejach - sezon " WIOSNA " 2024 
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt
1 Kiszka Paweł KOMAX Opole-Borki 20 29867
2 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 19 29244
3 Kandzia Lidia KOMAX Opole-Borki 19 28738
4 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 20 28501
5 Gruszka Alfons SWORNICA Opole-Czarnowąsy 19 27271
6 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 20 25931
7 Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Opole-Czarnowąsy 19 25294
8 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole-Czarnowąsy 20 22459
9 Pietrek Jerzy SWORNICA Opole-Czarnowąsy 19 22390
10 Koik Henryk  SWORNICA Opole-Czarnowąsy 18 20639
11 Kesner Waldemar SWORNICA Opole-Czarnowąsy 18 20010
12 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 14 18064
13 Gruszka Monika SWORNICA Opole-Czarnowąsy 14 13769
14 Długosz Piotr-Paweł KOMAX Opole-Borki 12 12334
15 Scześniok Ryszard Opole-Czarnowąsy 11 12170
16 Gładki Jan SWORNICA Opole-Czarnowąsy 9 11665
17 Gbur Henryk Chróścice 14 10772
18 Kodura Ireneusz KOMAX Opole-Borki 7 9889
19 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 7 9686
20 Sklorz Roman KOMAX Opole-Borki 6 8442
21 Wieczorek Marcin KOMAX Opole-Borki 5 7943
22 Żurad Mariusz                         Dębska Kuźnia Dębska Kuźnia 6 7015
23 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 2 2692
24 Woszko Mateusz KOMAX Opole-Borki 2 2612
25 Bauman Józef Chróścina 1 1889
26 Rother Krzysztof KOMAX Opole-Borki 1 1406
27 Wyszka Piotr LZS Kujawy 1 1328
28 Żurad Tymoteusz Dębska Kuźnia 1 1194
29 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin  1 1064
30 Jończyk Franciszek MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk 1 921
31 Madera Joachim Kotórz Mały 1 760
Turnieje rozgrywane są w Opolu - Czarnowąsach w Pawilonie Sportowym 
ul. Jagiełły 2a.  Kolejny 01  turniej 01.08.2024r. (  czwartek  ) 17.30
    Planowane 17 turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczanych będzie 14