Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > KS Kuźnia Zawadzkie > Wyniki > Mistrzostwa Miasta i Gminy Zawadzkie 2024 Kielcza Turniej nr 1
Mistrzostwa Miasta i Gminy Zawadzkie 2024
  Kielcza Turniej nr 1 30.06.2024
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 1732 1014 2746
2 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 1533 1159 2692
3 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 1356 1293 2649
4 Maroń Teofil Instalator Bytom 1764 814 2578
5 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 1352 1152 2504
6 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 1152 1218 2370
7 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 1149 1169 2318
8 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 1088 1179 2267
9 Świtek Władysław Jordan Zabrze Kończyce 858 1389 2247
10 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 659 1575 2234
11 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 1248 936 2184
12 Kraszewski Andrzej MDK Kalety 1015 1126 2141
13 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1614 426 2040
14 Dybowski Leopold LZS Ligota Dolna 892 1126 2018
15 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 923 1040 1963
16 Kukowka Henryk KSS Pawonków 889 1061 1950
17 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 750 1151 1901
18 Gulba Marcin Instalator Bytom 1132 765 1897
19 Dudek Klaudiusz Nitron Krupski Młyn 349 1489 1838
20 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 646 1161 1807
21 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1460 300 1760
22 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 713 1044 1757
23 Warecki Bernard  Instalator Bytom 1033 709 1742
24 Klyta Jacek MDK Kalety 1146 569 1715
25 Gierszendorf Bogdan MOK Guido Zabrze 769 945 1714
26 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 844 665 1509
27 Piekarczyk Stanisław Instalator Bytom 1046 456 1502
28 Noga Leszek Instalator Bytom 639 780 1419
29 Cytera Henryk  DK Strzelec Strzelce Op. 422 965 1387
30 Mallek Alfred Ramsch Chrzowice 981 375 1356
31 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1113 237 1350
32 Palica Piotr DK Strzelec Strzelce Op. 930 411 1341
33 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 624 716 1340
34 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 900 440 1340
35 Więcek Jan MDK Kalety 670 645 1315
36 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 137 1123 1260
37 Jarosz Joachim Ramsch Chrzowice 879 331 1210
38 Świerzy Henryk Kielcza 670 511 1181
39 Bortel Henryk Chemik Siemianowice 161 252 413
Turniej nr 2 zostanie rozegrany 14 lipca 2024 r.(niedziela) godz. 15.00
w Firmie Bronder w Żędowicach