Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > GOSiT Zawadzkie > Wyniki > Zawadzkie Puchar Lata turniej nr 8
Puchar Lata 2019
Turniej nr 8 - 01.08.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1457 743 2200
2 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 1114 1001 2115
3 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 909 1040 1949
4 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 1217 710 1927
5 Respondek Jan KSS Pawonków 626 1151 1777
6 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 614 1135 1749
7 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1116 580 1696
8 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 568 982 1550
9 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 259 1238 1497
10 Biela Maksymilian Skrzydłowice 702 700 1402
11 Grohs Paweł KSS Pawonków 676 724 1400
12 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 792 605 1397
13 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 1033 323 1356
14 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 782 539 1321
15 Deptała Leon Skat Kolonowskie 702 405 1107
16 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 165 857 1022
17 Zwoliński Eugeniusz Strzelec DK Strzelce Op. 465 402 867
18 Bonk Walter Skat Kolonowskie 311 456 767
19 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 384 253 637
20 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 402 173 575
Klasyfikacja po 8 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt. +/-
1 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 8 14516 -
2 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 8 14442 -
3 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 8 12659 aw.3
4 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 8 12562 -
5 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 8 12313 -
6 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 8 12264 sp.3
7 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 8 11185 -
8 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie 7 11008 aw.1
9 Kukowka Henryk KSS Pawonków 7 10461 sp.1
10 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 7 10417 aw.1
11 Deptała Leon Skat Kolonowskie 7 10102 sp.1
12 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 8 9862 -
13 Respondek Jan KSS Pawonków 8 9600 -
14 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 6 9492 aw.1
15 Biela Maksymilian Skrzydłowice 8 8425 sp.1
16 Grohs Paweł KSS Pawonków 7 8316 aw.1
17 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 7 8121 sp.3
18 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 8 6624 aw.1
19 Bonk Walter Skat Kolonowskie 5 5507 aw.3
20 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 5 5450 sp.2
21 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 3 4804 sp.1
22 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 3 4771 sp.1
23 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 2 3816 aw.3
24 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 4 3438 sp.1
25 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 2 2748 sp.1
26 Lamich Krzysztof Barut 2 1910 sp.1
27 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 1 1672 -
28 Zwoliński Eugeniusz Strzelec DK Strzelce Op. 1 867 -
Kolejny turniej odbędzie się 08.08.2019 r. (czwartek) o godz. 17.00
Sala Kinoteatru Zawadzkie ul. Dworcowa 3a