Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2016/2017 Turniej nr 2 15.09.2016 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
1775 |
1360 |
3135 |
2 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
845 |
1419 |
2264 |
3 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
1176 |
778 |
1954 |
4 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
832 |
903 |
1735 |
5 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
672 |
1028 |
1700 |
6 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
987 |
427 |
1414 |
7 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
898 |
507 |
1405 |
8 |
Kubiciel Ryszard |
Dobrodzień |
612 |
767 |
1379 |
9 |
Brysch Reinhold |
GOSiT Zawadzkie |
702 |
666 |
1368 |
10 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
500 |
851 |
1351 |
11 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
745 |
470 |
1215 |
12 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
782 |
416 |
1198 |
13 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
421 |
671 |
1092 |
14 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
111 |
802 |
913 |
15 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
-53 |
870 |
817 |
16 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
503 |
111 |
614 |
17 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
406 |
48 |
454 |
18 |
Lasota Edward |
Strzelec DK Strzelce Op. |
121 |
195 |
316 |
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2016-17 Klasyfikacja po 2 turniejach |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
il.tur. |
pkt |
+/- |
1 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
2 |
4681 |
aw.9 |
2 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
2 |
4027 |
- |
3 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
2 |
3590 |
aw.9 |
4 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
2 |
3482 |
aw.1 |
5 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
2 |
3312 |
sp.4 |
6 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
2 |
3074 |
- |
7 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
2 |
3003 |
aw.6 |
8 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
2 |
2957 |
aw.1 |
9 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
2 |
2422 |
sp.1 |
10 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
2 |
2410 |
sp.6 |
11 |
Brysch Reinhold |
GOSiT Zawadzkie |
2 |
2410 |
aw.4 |
12 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
2 |
2385 |
aw.2 |
13 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
2 |
2281 |
aw.4 |
14 |
Kubiciel Ryszard |
Dobrodzień |
2 |
2118 |
aw.4 |
15 |
Lasota Edward |
Strzelec DK Strzelce Op. |
2 |
2013 |
sp.8 |
16 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
2 |
1978 |
sp.5 |
17 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
1 |
1904 |
sp.14 |
18 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
1 |
1892 |
- |
19 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
2 |
1349 |
- |
20 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
1 |
964 |
sp.4 |
|
|
|
|
|
|
|
Turnieje odbywają się w czwartki o godz. 17.30 |
|
|
|
|
|
Kawiarnia Sportowa Zawadzkie ul. Opolska 25 (obok Hali Sportowej) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|