Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2016/2017 Turniej nr 4 29.09.2016 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
1429 |
667 |
2096 |
2 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
1269 |
722 |
1991 |
3 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
1053 |
772 |
1825 |
4 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
589 |
1193 |
1782 |
5 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
670 |
1104 |
1774 |
6 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
1137 |
554 |
1691 |
7 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
865 |
758 |
1623 |
8 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
1095 |
487 |
1582 |
9 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
1013 |
530 |
1543 |
10 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
839 |
691 |
1530 |
11 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
700 |
786 |
1486 |
12 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
670 |
623 |
1293 |
13 |
Obara Jerzy |
Tranzyt Ozimek |
170 |
1108 |
1278 |
14 |
Dropała Grzegorz |
Skat Kolonowskie |
660 |
569 |
1229 |
15 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
290 |
818 |
1108 |
16 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
770 |
213 |
983 |
17 |
Lasota Edward |
Strzelec DK Strzelce Op. |
473 |
458 |
931 |
18 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
369 |
549 |
918 |
19 |
Kubiciel Ryszard |
Dobrodzień |
298 |
571 |
869 |
20 |
Mrugała Norbert |
Gwoździany |
174 |
651 |
825 |
21 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
463 |
106 |
569 |
22 |
Brysch Reinhold |
GOSiT Zawadzkie |
-10 |
518 |
508 |
23 |
Mańczyk Piotr |
DOKIS Dobrodzień |
-207 |
484 |
277 |
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2016-17 Klasyfikacja po 4 turniejach |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
il.tur. |
pkt |
+/- |
1 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
4 |
7798 |
- |
2 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
4 |
7408 |
- |
3 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
3 |
6405 |
aw.5 |
4 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
4 |
6356 |
- |
5 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
3 |
6010 |
- |
6 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
4 |
5985 |
aw.5 |
7 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
4 |
5908 |
- |
8 |
Dybowski Leopold |
GOSiT Zawadzkie |
4 |
5338 |
aw.7 |
9 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
4 |
5324 |
sp.3 |
10 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
4 |
5276 |
aw.2 |
11 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
4 |
5053 |
aw.5 |
12 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
3 |
5026 |
sp.9 |
13 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
4 |
5003 |
- |
14 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
3 |
4963 |
aw.5 |
15 |
Brysch Reinhold |
GOSiT Zawadzkie |
4 |
4814 |
sp.6 |
16 |
Kubiciel Ryszard |
Dobrodzień |
4 |
4691 |
sp.2 |
17 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
3 |
4234 |
sp.7 |
18 |
Lasota Edward |
Strzelec DK Strzelce Op. |
4 |
4016 |
sp.1 |
19 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
4 |
3731 |
sp.1 |
20 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
3 |
2954 |
- |
21 |
Dropała Grzegorz |
Skat Kolonowskie |
2 |
2291 |
- |
22 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
1 |
1991 |
- |
23 |
Obara Jerzy |
Tranzyt Ozimek |
1 |
1278 |
- |
24 |
Mrugała Norbert |
Gwoździany |
1 |
825 |
- |
25 |
Przesdzing Piotr |
Szymiszów |
1 |
630 |
sp.3 |
26 |
Mańczyk Piotr |
DOKIS Dobrodzień |
1 |
277 |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Turnieje odbywają się w czwartki o godz. 17.30 |
|
|
|
|
|
Kawiarnia Sport Cafe Zawadzkie ul. Opolska 25 (przy Hali Sportowej) |
|
|
|
|