Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2015/2016 Turniej nr 7 15.10.2015 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
802 |
1090 |
1892 |
2 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
1053 |
816 |
1869 |
3 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
929 |
902 |
1831 |
4 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
1213 |
617 |
1830 |
5 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
786 |
938 |
1724 |
6 |
Bonk Norbert |
Victoria Chróścice |
456 |
1194 |
1650 |
7 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
931 |
624 |
1555 |
8 |
Pluta Stanisłąw |
Tranzyt Ozimek |
873 |
658 |
1531 |
9 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
872 |
632 |
1504 |
10 |
Wilczek Rajmund |
KS Łabędy Gliwice |
771 |
722 |
1493 |
11 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
748 |
689 |
1437 |
12 |
Kwaśniok Jan |
KS Łabędy Gliwice |
892 |
530 |
1422 |
13 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
690 |
676 |
1366 |
14 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
295 |
983 |
1278 |
15 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
642 |
573 |
1215 |
16 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
486 |
700 |
1186 |
17 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
261 |
924 |
1185 |
18 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
675 |
410 |
1085 |
19 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
431 |
510 |
941 |
20 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
199 |
694 |
893 |
21 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
-20 |
796 |
776 |
22 |
Kowolik Hernert |
Tranzyt Ozimek |
322 |
323 |
645 |
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2015-16 Klasyfikacja po 7 turniejach |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
il.tur. |
pkt |
+/- |
1 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
7 |
11858 |
- |
2 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
7 |
10861 |
- |
3 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
6 |
10534 |
- |
4 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
7 |
9226 |
aw.8 |
5 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
7 |
9203 |
sp.1 |
6 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
6 |
9198 |
- |
7 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
7 |
9054 |
aw.2 |
8 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
7 |
8978 |
sp.1 |
9 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
7 |
8931 |
aw.6 |
10 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
7 |
8743 |
sp.2 |
11 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
6 |
8622 |
- |
12 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
7 |
8588 |
aw.1 |
13 |
Dropała Grzegorz |
Skat Kolonowskie |
5 |
8147 |
sp.8 |
14 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
5 |
8015 |
- |
15 |
Pluta Stanisłąw |
Tranzyt Ozimek |
6 |
7802 |
aw.3 |
16 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
4 |
7767 |
aw.3 |
17 |
Cytera Henryk |
Strzelec DK Strzelce Op. |
6 |
7413 |
sp.7 |
18 |
Kowolik Hernert |
Tranzyt Ozimek |
6 |
7274 |
sp.2 |
19 |
Kwaśniok Jan |
KS Łabędy Gliwice |
4 |
6919 |
aw.1 |
20 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
5 |
6511 |
sp.3 |
21 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
4 |
6359 |
- |
22 |
Bonk Norbert |
Victoria Chróścice |
2 |
3696 |
- |
23 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
2 |
2950 |
- |
24 |
Wilczek Rajmund |
KS Łabędy Gliwice |
3 |
2866 |
aw.1 |
25 |
Obara Jerzy |
Tranzyt Ozimek |
2 |
1505 |
sp.1 |
26 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
1 |
1366 |
- |
27 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
1 |
1171 |
sp.1 |
28 |
Palica Piotr |
Jedność Przyszowice |
1 |
258 |
sp.1 |
|
|
|
|
|
|
Turnieje odbywają się w Domu Kultury Zawadzkie ul.Powstańców Śl. (boisko Orlik) |
w czwartki o godz. 17.30 |