Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2015/2016 Turniej nr 8 22.10.2015 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
1252 |
1322 |
2574 |
2 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
974 |
953 |
1927 |
3 |
Kowolik Hernert |
Tranzyt Ozimek |
864 |
973 |
1837 |
4 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
980 |
742 |
1722 |
5 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
1060 |
624 |
1684 |
6 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
1266 |
403 |
1669 |
7 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
750 |
863 |
1613 |
8 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
545 |
964 |
1509 |
9 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
576 |
803 |
1379 |
10 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
605 |
638 |
1243 |
11 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
242 |
921 |
1163 |
12 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
440 |
714 |
1154 |
13 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
662 |
393 |
1055 |
14 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
776 |
136 |
912 |
15 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
832 |
50 |
882 |
16 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
225 |
628 |
853 |
17 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
234 |
558 |
792 |
|
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2015-16 Klasyfikacja po 8 turniejach |
M-e |
Nazwisko i Imię |
sekcja |
il.tur. |
pkt |
+/- |
1 |
Nowak Jan |
Victoria Chróścice |
8 |
13367 |
- |
2 |
Bryłka Ernest |
DOKIS Dobrodzień |
8 |
11653 |
- |
3 |
Waloszek Józef |
GOSiT Zawadzkie |
8 |
10948 |
aw.1 |
4 |
Grohs Paweł |
DOKIS Dobrodzień |
8 |
10905 |
aw.4 |
5 |
Wyszkowski Marek |
GOSiT Zawadzkie |
6 |
10685 |
aw.15 |
6 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
8 |
10582 |
sp.1 |
7 |
Namyslik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
6 |
10534 |
sp.4 |
8 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
7 |
10441 |
sp.2 |
9 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
8 |
10427 |
aw.1 |
10 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
8 |
9907 |
sp.3 |
11 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
8 |
9843 |
sp.2 |
12 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
7 |
9785 |
sp.1 |
13 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
6 |
9628 |
aw.1 |
14 |
Biela Maksymilian |
DOKIS Dobrodzień |
8 |
9470 |
sp.2 |
15 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
5 |
9436 |
aw.1 |
16 |
Kowolik Hernert |
Tranzyt Ozimek |
7 |
9111 |
aw.2 |
17 |
Dropała Grzegorz |
Skat Kolonowskie |
5 |
8147 |
sp.4 |
18 |
Pluta Stanisłąw |
Tranzyt Ozimek |
6 |
7802 |
sp.3 |
19 |
Hallek Joachim |
KS Łabędy Gliwice |
5 |
7513 |
aw.2 |
20 |
Cytera Henryk |
Strzelec DK Strzelce Op. |
6 |
7413 |
sp.3 |
21 |
Kwaśniok Jan |
KS Łabędy Gliwice |
4 |
6919 |
sp.2 |
22 |
Kukowka Henryk |
Victoria Chróścice |
3 |
4005 |
aw.1 |
23 |
Bonk Norbert |
Victoria Chróścice |
2 |
3696 |
sp.1 |
24 |
Wilczek Rajmund |
KS Łabędy Gliwice |
3 |
2866 |
- |
25 |
Obara Jerzy |
Tranzyt Ozimek |
2 |
1505 |
- |
26 |
Respondek Jan |
DOKIS Dobrodzień |
1 |
1366 |
- |
27 |
Szymski Marcin |
Victoria Chróścice |
1 |
1171 |
- |
28 |
Palica Piotr |
Jedność Przyszowice |
1 |
258 |
- |
|
|
|
|
|
|
Turnieje odbywają się w Domu Kultury Zawadzkie ul.Powstańców Śl. (boisko Orlik) |
w czwartki o godz. 17.30 |