Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie sezon 2023-2024 Turniej nr 9 09.11.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 780 | 1342 | 2122 |
2 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 1065 | 823 | 1888 |
3 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 654 | 1154 | 1808 |
4 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 945 | 816 | 1761 |
5 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 807 | 944 | 1751 |
6 | Waloszek Józef | KS Kuźnia Zawadzkie | 1343 | 216 | 1559 |
7 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 736 | 366 | 1102 |
8 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 312 | 771 | 1083 |
9 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 400 | 624 | 1024 |
10 | Brysch Reinhold | KS Kuźnia Zawadzkie | 594 | 395 | 989 |
11 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 593 | 342 | 935 |
12 | Koźlik Jan | Jemielnica | 134 | 677 | 811 |
13 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 412 | 333 | 745 |
14 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 209 | 353 | 562 |
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2023-2024 Klasyfikacja po 9 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 9 | 14805 | - |
2 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 9 | 14339 | aw.1 |
3 | Waloszek Józef | KS Kuźnia Zawadzkie | 9 | 14068 | sp.1 |
4 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 9 | 13495 | aw.2 |
5 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 9 | 13123 | sp.1 |
6 | Stanulla Jerzy | DK Strzelec Strzelce Op. | 9 | 12973 | aw.1 |
7 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 9 | 12926 | sp.2 |
8 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 9 | 12678 | - |
9 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 9 | 10797 | - |
10 | Brysch Reinhold | KS Kuźnia Zawadzkie | 9 | 9916 | - |
11 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 8 | 8517 | - |
12 | Koźlik Jan | Jemielnica | 8 | 7283 | - |
13 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 2 | 1927 | aw.4 |
14 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1849 | sp.1 |
15 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 2 | 1653 | aw.1 |
16 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 1 | 1522 | sp.2 |
17 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 991 | sp.2 |
Kolejny turniej odbędzie się 16.11.2023 r. (czwartek) o godz. 17.30 | |||||
Hala Sportowa Zawadzkie ul.Opolska |