Mistrzostwa sekcji skata GOSiT Zawadzkie Sezon 2018/2019 Turniej nr 9 08.11.2018 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 1662 | 1139 | 2801 |
2 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 963 | 1115 | 2078 |
3 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 1177 | 811 | 1988 |
4 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 894 | 936 | 1830 |
5 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 468 | 1281 | 1749 |
6 | Lamich Krzysztof | Barut | 1088 | 650 | 1738 |
7 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 722 | 927 | 1649 |
8 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 866 | 651 | 1517 |
9 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 866 | 597 | 1463 |
10 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 625 | 829 | 1454 |
11 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 828 | 533 | 1361 |
12 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 354 | 881 | 1235 |
13 | Doleżych Zygmunt | KS SKAT-LUB Kochcice | 1048 | 147 | 1195 |
14 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 451 | 706 | 1157 |
15 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 297 | 844 | 1141 |
16 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 371 | 724 | 1095 |
17 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 565 | 494 | 1059 |
18 | Szymski Marcin | Victoria Chróścice | 696 | 194 | 890 |
19 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 429 | 445 | 874 |
20 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 535 | 213 | 748 |
Mistrzostwa sekcji GOSiT Zawadzkie sezon 2018-19 Klasyfikacja po 9 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Szymski Marcin | Victoria Chróścice | 8 | 15253 | - |
2 | Świtała Antoni | GOSiT Zawadzkie | 9 | 15162 | aw.1 |
3 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 9 | 15021 | sp.1 |
4 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 9 | 14067 | - |
5 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 8 | 13667 | - |
6 | Brysch Reinhold | GOSiT Zawadzkie | 9 | 13452 | - |
7 | Bryłka Ernest | GOSiT Zawadzkie | 8 | 13350 | - |
8 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 9 | 12624 | - |
9 | Dropała Grzegorz | Skat Kolonowskie | 7 | 12520 | - |
10 | Waloszek Józef | GOSiT Zawadzkie | 8 | 12484 | aw.5 |
11 | Nowak Jan | Victoria Chróścice | 9 | 12031 | aw.3 |
12 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 9 | 11953 | sp.2 |
13 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 9 | 11936 | sp.1 |
14 | Ludwig Józef | GOSiT Zawadzkie | 9 | 11410 | aw.2 |
15 | Wyszkowski Marek | GOSiT Zawadzkie | 6 | 11226 | aw.4 |
16 | Lasota Edward | Strzelec DK Strzelce Op. | 9 | 11102 | sp.3 |
17 | Doleżych Zygmunt | KS SKAT-LUB Kochcice | 8 | 10556 | - |
18 | Stanulla Jerzy | Strzelec DK Strzelce Op. | 8 | 10387 | sp.7 |
19 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 9 | 9836 | sp.1 |
20 | Lamich Krzysztof | Barut | 5 | 8806 | aw.2 |
21 | Biela Maksymilian | Skrzydłowice | 5 | 7550 | sp.1 |
22 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 5 | 7215 | sp.1 |
23 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 3 | 4390 | - |
24 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 3 | 2912 | - |
25 | Bonk Walter | Skat Kolonowskie | 2 | 2825 | aw.2 |
26 | Koźlik Jan | Strzelec DK Strzelce Op. | 3 | 2592 | sp.1 |
27 | Zwoliński Eugeniusz | Strzelec DK Strzelce Op. | 2 | 2074 | sp.1 |
Kolejny turniej odbędzie się 15.11.2018 r. o godz. 17.30 | |||||
Lokal przy Hali GOSiT-u Zawadzkie ul. Opolska 25 |