TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2022 Turniej nr 03 / 22 08 Lutego 2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1226 | 1512 | 2738 |
2 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 758 | 1569 | 2327 |
3 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1214 | 1031 | 2245 |
4 | Loch Hubert | Szczedrzyk | 1686 | 146 | 1832 |
5 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 675 | 1156 | 1831 |
6 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 633 | 1165 | 1798 |
7 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 961 | 782 | 1743 |
8 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 1272 | 445 | 1717 |
9 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 566 | 878 | 1444 |
10 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 678 | 698 | 1376 |
11 | Gajda Franciszek | Opole | 694 | 473 | 1167 |
12 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 525 | 368 | 893 |
TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2023 Klasyfikacja po 23 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 23 | 47442 | - |
2 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 22 | 45834 | - |
3 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 23 | 41849 | - |
4 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 22 | 41047 | - |
5 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 22 | 39032 | - |
6 | Loch Hubert | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 20 | 34171 | - |
7 | Szymski Marcin | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 17 | 32087 | - |
8 | Gajda Franciszek | Opole | 21 | 32070 | - |
9 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 14 | 29023 | - |
10 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 14 | 26893 | aw.2 |
11 | Trzeciakowski Jerzy | LECH Kędzierzyn - Koźle | 13 | 26213 | sp.1 |
12 | Rączkowski Mieczysław | KS Karolinka Gogolin | 12 | 25383 | sp.1 |
13 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 16 | 23579 | - |
14 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 15 | 23299 | - |
15 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 14 | 20948 | - |
16 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 11 | 14640 | - |
17 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 8 | 11415 | - |
18 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 7 | 11071 | - |
19 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 3 | 5005 | - |
20 | Kozioł Ewald | Łubniany | 4 | 4910 | - |
21 | Biernacki Zdzisław | LECH Kędzierzyn - Koźle | 2 | 4129 | - |
22 | Kowalczyk Rajmund | Otmice | 2 | 3416 | - |
23 | Anders Aleksander | USA | 1 | 2394 | - |
24 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1 | 2307 | aw.2 |
25 | Skiba Bernard | Szczedrzyk | 1 | 1911 | sp.1 |
26 | Reck Karol | Łubniany | 1 | 1425 | sp.1 |
Turnieje rozgrywane są w Łubnianach Restauracja LEŚNA | |||||
ul. Opolska 71 Kolejny 04 turniej - 15 lutego 2023r. ( środa ) godz. 17.30 | |||||
Zapisy do turnieju przyjmuje - Paweł Kiszka tel.607 381 646 - ilość miejsc ograniczona |