TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2022 Turniej nr 04 / 24 15 lutego 2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Szymski Marcin | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1566 | 1405 | 2971 |
2 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1159 | 1515 | 2674 |
3 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1158 | 1132 | 2290 |
4 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 909 | 1208 | 2117 |
5 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 972 | 1134 | 2106 |
6 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 1088 | 1016 | 2104 |
7 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1004 | 1023 | 2027 |
8 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 1276 | 736 | 2012 |
9 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 558 | 1386 | 1944 |
10 | Rączkowski Mieczysław | LECH Kędzierzyn - Koźle | 852 | 958 | 1810 |
11 | Loch Hubert | Szczedrzyk | 559 | 899 | 1458 |
12 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 704 | 743 | 1447 |
13 | Gajda Franciszek | Opole | 722 | 566 | 1288 |
14 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 466 | 737 | 1203 |
15 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 586 | 228 | 814 |
TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2023 Klasyfikacja po 24 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 24 | 49559 | - |
2 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 23 | 47861 | - |
3 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 24 | 43953 | - |
4 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 23 | 43721 | - |
5 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 23 | 40235 | - |
6 | Loch Hubert | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 21 | 35629 | - |
7 | Szymski Marcin | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 18 | 35058 | - |
8 | Gajda Franciszek | Opole | 22 | 33358 | - |
9 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 15 | 29183 | aw.1 |
10 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 14 | 29023 | sp.1 |
11 | Rączkowski Mieczysław | KS Karolinka Gogolin | 13 | 27193 | aw.1 |
12 | Trzeciakowski Jerzy | LECH Kędzierzyn - Koźle | 13 | 26213 | sp.1 |
13 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 16 | 25311 | aw.1 |
14 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 17 | 24393 | sp.1 |
15 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 15 | 22892 | - |
16 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 12 | 16087 | - |
17 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 8 | 11415 | - |
18 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 7 | 11071 | - |
19 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 3 | 5005 | - |
20 | Kozioł Ewald | Łubniany | 4 | 4910 | - |
21 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 2 | 4433 | aw.3 |
22 | Biernacki Zdzisław | LECH Kędzierzyn - Koźle | 2 | 4129 | sp.1 |
23 | Kowalczyk Rajmund | Otmice | 2 | 3416 | sp.1 |
24 | Anders Aleksander | USA | 1 | 2394 | sp.1 |
25 | Skiba Bernard | Szczedrzyk | 1 | 1911 | sp.1 |
26 | Reck Karol | Łubniany | 1 | 1425 | - |
Turnieje rozgrywane są w Łubnianach Restauracja LEŚNA | |||||
ul. Opolska 71 Kolejny 05 turniej - 15 marca 2023r. ( środa ) godz. 17.30 | |||||
Zapisy do turnieju przyjmuje - Paweł Kiszka tel.607 381 646 - ilość miejsc ograniczona |