TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2022 Turniej nr 07 / 27 12 kwietnia 2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 888 | 1798 | 2686 |
2 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 898 | 1597 | 2495 |
3 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 1351 | 978 | 2329 |
4 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 1233 | 1062 | 2295 |
5 | Widera Paweł | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 1138 | 1141 | 2279 |
6 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1234 | 952 | 2186 |
7 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 725 | 1229 | 1954 |
8 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 814 | 961 | 1775 |
9 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 720 | 1035 | 1755 |
10 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 1021 | 644 | 1665 |
11 | Kozioł Ewald | Łubniany | 914 | 710 | 1624 |
12 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 485 | 1137 | 1622 |
13 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 1222 | 386 | 1608 |
14 | Trzeciakowski Jerzy | LECH Kędzierzyn - Koźle | 978 | 584 | 1562 |
15 | Gajda Franciszek | Opole | 696 | 743 | 1439 |
16 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 206 | 1220 | 1426 |
17 | Loch Hubert | KOMAX Opole - Borki | 1247 | -170 | 1077 |
18 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 267 | 438 | 705 |
TURNIEJE SKATA MASTERS ŁUBNIANY - 2023 Klasyfikacja po 27 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Pijanka Andrzej | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 26 | 56441 | - |
2 | Fleischer Grzegorz | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 27 | 55489 | - |
3 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 27 | 48787 | - |
4 | Nowak Jan | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 25 | 47330 | - |
5 | Rother Krzysztof | KOMAX Opole - Borki | 25 | 44691 | - |
6 | Loch Hubert | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 24 | 39398 | - |
7 | Gajda Franciszek | Opole | 25 | 38501 | - |
8 | Szymski Marcin | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 18 | 35058 | - |
9 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 17 | 34796 | - |
10 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 17 | 32479 | - |
11 | Szymura Piotr | KS Karolinka Gogolin | 19 | 32042 | - |
12 | Rączkowski Mieczysław | KS Karolinka Gogolin | 14 | 28443 | - |
13 | Kosubek Janusz | LECH Kędzierzyn - Koźle | 19 | 28113 | aw.1 |
14 | Trzeciakowski Jerzy | LECH Kędzierzyn - Koźle | 14 | 27775 | sp.1 |
15 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 18 | 27315 | - |
16 | Mitko Antoni | KS Karolinka Gogolin | 13 | 17352 | - |
17 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole Czarnowąsy | 10 | 14546 | aw.1 |
18 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 9 | 13550 | sp.1 |
19 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chrościce | 5 | 9929 | - |
20 | Kozioł Ewald | Łubniany | 5 | 6534 | aw.1 |
21 | Widera Paweł | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 3 | 6426 | aw.1 |
22 | Hadamek Józef | KS Karolinka Gogolin | 3 | 5005 | sp.2 |
23 | Biernacki Zdzisław | LECH Kędzierzyn - Koźle | 2 | 4129 | - |
24 | Kowalczyk Rajmund | Otmice | 2 | 3416 | - |
25 | Reck Karol | Łubniany | 3 | 3082 | - |
26 | Anders Aleksander | USA | 1 | 2394 | - |
27 | Skiba Bernard | Szczedrzyk | 1 | 1911 | - |
Turnieje rozgrywane są w Łubnianach Restauracja LEŚNA | |||||
ul. Opolska 71 Kolejny 08 turniej - 26 kwietnia 2023r. ( środa ) godz. 17.30 | |||||
Zapisy do turnieju przyjmuje - Paweł Kiszka tel.607 381 646 - ilość miejsc ograniczona |