Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Krupski Młyn sezon 2019 turniej 33
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2019 Turniej nr 33 29.11.2019 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 1320 | 1268 | 2588 |
2 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 807 | 1241 | 2048 |
3 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 884 | 1024 | 1908 |
4 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 890 | 907 | 1797 |
5 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 746 | 929 | 1675 |
6 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 408 | 1199 | 1607 |
7 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 642 | 932 | 1574 |
8 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 932 | 642 | 1574 |
9 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 718 | 788 | 1506 |
10 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 740 | 736 | 1476 |
11 | Foks Ryszard | Koty | 879 | 575 | 1454 |
12 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 1069 | 375 | 1444 |
13 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 344 | 973 | 1317 |
14 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 726 | 577 | 1303 |
15 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 589 | 706 | 1295 |
16 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 434 | 826 | 1260 |
17 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 358 | 887 | 1245 |
18 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 867 | 336 | 1203 |
19 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 1079 | 116 | 1195 |
20 | Pilarski Edward | Potępa | 592 | 327 | 919 |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 490 | 315 | 805 |
22 | Kotz Egon | Koty | 289 | 316 | 605 |
23 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 140 | 456 | 596 |
24 | Pilarski Bernard | Koty | -422 | 897 | 475 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Klasyfikacja po 33 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 33 | 53418 | - |
2 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 33 | 52739 | - |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 32 | 50605 | - |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 33 | 47737 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 31 | 47009 | - |
6 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 31 | 45500 | - |
7 | Koziorowski Marian | KS Skat-Lub Kochcice | 29 | 44776 | - |
8 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 32 | 43984 | aw.1 |
9 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 32 | 42809 | sp.1 |
10 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 30 | 41548 | - |
11 | Pilarski Edward | Potępa | 31 | 41360 | - |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 30 | 41325 | - |
13 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 29 | 40171 | - |
14 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 30 | 39275 | aw.2 |
15 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 31 | 39077 | sp.1 |
16 | Doleżych Marek | Lubliniec | 28 | 38208 | sp.1 |
17 | Foks Ryszard | Koty | 31 | 36736 | aw.2 |
18 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 27 | 36694 | sp.1 |
19 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 26 | 36631 | sp.1 |
20 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 33 | 35503 | aw.1 |
21 | Kotz Egon | Koty | 33 | 35068 | sp.1 |
22 | Skubała Roman | KS Skat-Lub Kochcice | 27 | 35038 | - |
23 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 23 | 34812 | aw.1 |
24 | Poremba Henryk | KSS Pawonków | 24 | 34540 | aw.1 |
25 | Kędzia Staniaław | KS Skat-Lub Kochcice | 24 | 34344 | aw.2 |
26 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 27 | 34171 | sp.3 |
27 | Pilarski Bernard | Koty | 27 | 33419 | sp.1 |
28 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 26 | 33140 | - |
29 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 28 | 32311 | aw.1 |
30 | Jonietz Piotr | Tworóg | 26 | 31275 | sp.1 |
31 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 10 | 13785 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 9 | 9729 | - |
33 | Bryła Artur | KS Skat-Lub Kochcice | 3 | 4400 | - |
34 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 2 | 2679 | - |
35 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 2 | 2449 | - |
36 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1 | 1815 | - |
37 | Kuźniak Przemysław | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1788 | - |
38 | Krawczyk Ryszard | KS Skat-Lub Kochcice | 1 | 1708 | - |
39 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1 | 1472 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej 06.12.2019 r.(piątek) o godz. 17.30 |