Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2017 Turniej nr 33 17.11.2017 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 1443 | 827 | 2270 |
2 | Jonietz Piotr | Tworóg | 1193 | 850 | 2043 |
3 | Szimber Andrzej | Skat Lubliniec | 829 | 1174 | 2003 |
4 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1122 | 799 | 1921 |
5 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 656 | 1137 | 1793 |
6 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 1091 | 668 | 1759 |
7 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 606 | 1085 | 1691 |
8 | Brand Roman | Lubliniec | 866 | 777 | 1643 |
9 | Pilarski Ryszard | Koty | 989 | 587 | 1576 |
10 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 608 | 928 | 1536 |
11 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 533 | 895 | 1428 |
12 | Pilarski Edward | Potępa | 430 | 972 | 1402 |
13 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 696 | 626 | 1322 |
14 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 493 | 822 | 1315 |
15 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 1218 | 73 | 1291 |
16 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 315 | 962 | 1277 |
17 | Pilarski Bernard | Koty | 693 | 562 | 1255 |
18 | Doleżych Marek | Lubliniec | 413 | 818 | 1231 |
19 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 753 | 472 | 1225 |
20 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 845 | 375 | 1220 |
21 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 604 | 586 | 1190 |
22 | Skubała Roman | Skat Lubliniec | 341 | 830 | 1171 |
23 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 16 | 1090 | 1106 |
24 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 608 | 438 | 1046 |
25 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 551 | 485 | 1036 |
26 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 611 | 406 | 1017 |
27 | Kotz Egon | Koty | 395 | 460 | 855 |
28 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 369 | 52 | 421 |
29 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 530 | -134 | 396 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2017 Po 33 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | LKS Mechanik Kochcice | 32 | 54454 | - |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 30 | 52079 | - |
3 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 33 | 48221 | - |
4 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 32 | 47371 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 31 | 46346 | aw.1 |
6 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 32 | 45974 | sp.1 |
7 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 31 | 44963 | - |
8 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 32 | 44264 | aw.1 |
9 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 31 | 43412 | sp.1 |
10 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 30 | 41566 | aw.1 |
11 | Doleżych Marek | Lubliniec | 31 | 41224 | sp.1 |
12 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 31 | 40930 | - |
13 | Doleżych Zygmunt | DOKiS Dobrodzień | 29 | 38890 | aw.2 |
14 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 32 | 38245 | aw.2 |
15 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 32 | 37598 | sp.1 |
16 | Michalak Zenon | LZS Ligota Dolna | 26 | 37596 | sp.3 |
17 | Koziorowski Marian | LKS Mechanik Kochcice | 25 | 37225 | - |
18 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 27 | 35772 | aw.1 |
19 | Juźba Stanisłąw | Tworóg | 33 | 35653 | sp.1 |
20 | Brand Roman | Lubliniec | 24 | 35151 | - |
21 | Jonietz Piotr | Tworóg | 29 | 34366 | aw.1 |
22 | Pilarski Ryszard | Koty | 26 | 34166 | sp.1 |
23 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 24 | 33675 | - |
24 | Pilarski Bernard | Koty | 24 | 31578 | aw.2 |
25 | Kotz Egon | Koty | 33 | 31260 | sp.1 |
26 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 27 | 30727 | sp.1 |
27 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 20 | 29680 | - |
28 | Ignasiak Ryszard | Krupski Młyn | 25 | 26963 | - |
29 | Szimber Andrzej | Skat Lubliniec | 19 | 26192 | aw.2 |
30 | Pilarski Edward | Potępa | 22 | 26055 | sp.1 |
31 | Skubała Roman | Skat Lubliniec | 19 | 25419 | sp.1 |
32 | Jaworek Henryk | Nitron Krupski Młyn | 12 | 14654 | - |
33 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 7 | 10405 | - |
34 | Myśliński Henryk | Lubliniec | 2 | 3153 | - |
35 | Kukuła Bogdan | Ferdynand Bogucice | 3 | 2910 | - |
36 | Kędzia Staniaław | Lubliniec | 1 | 1331 | - |
37 | Kołaczuch Jerzy | Kochanowice | 1 | 936 | - |
38 | Wierzawicki Jerzy | Lubliniec | 1 | 768 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 24.11.2017 |