Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Nitron Krupski Młyn Turniej 14
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Turniej nr 14 12.04.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 1420 | 1072 | 2492 |
2 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 1100 | 1020 | 2120 |
3 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 1187 | 864 | 2051 |
4 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 848 | 1159 | 2007 |
5 | Dudek Arkadiusz | Strzybnica | 929 | 1008 | 1937 |
6 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 833 | 1091 | 1924 |
7 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 470 | 1389 | 1859 |
8 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 969 | 878 | 1847 |
9 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 747 | 1094 | 1841 |
10 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 854 | 848 | 1702 |
11 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 979 | 579 | 1558 |
12 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 829 | 714 | 1543 |
13 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 326 | 1170 | 1496 |
14 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 654 | 746 | 1400 |
15 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 1007 | 373 | 1380 |
16 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1190 | 175 | 1365 |
17 | Tkacz Mariusz | Źyłka | 653 | 701 | 1354 |
18 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 709 | 640 | 1349 |
19 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 631 | 694 | 1325 |
20 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 426 | 801 | 1227 |
21 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 836 | 322 | 1158 |
22 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 449 | 672 | 1121 |
23 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | -74 | 1141 | 1067 |
24 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 449 | 529 | 978 |
25 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 246 | 505 | 751 |
26 | Pilarski Bernard | Koty | 313 | 368 | 681 |
27 | Pilarski Edward | Potępa | 435 | 215 | 650 |
28 | Doleżych Marek | Lubliniec | 498 | 105 | 603 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Po 14 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 14 | 22841 | - |
2 | Dudek Arkadiusz | Strzybnica | 14 | 22553 | - |
3 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 14 | 22031 | aw.3 |
4 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 14 | 21297 | - |
5 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 14 | 21196 | - |
6 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 14 | 20915 | aw.1 |
7 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 14 | 20890 | aw.1 |
8 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 14 | 20172 | aw.2 |
9 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 14 | 20147 | - |
10 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 13 | 19938 | sp.7 |
11 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 14 | 19801 | - |
12 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 14 | 19761 | - |
13 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 14 | 19009 | - |
14 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 14 | 18474 | aw.1 |
15 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 14 | 17684 | aw.1 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 14 | 17567 | sp.2 |
17 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 14 | 17528 | aw.6 |
18 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 14 | 16340 | sp.1 |
19 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 14 | 16264 | aw.5 |
20 | Lubas Robert | Tarnowskie Góry | 14 | 15975 | sp.2 |
21 | Pilarski Bernard | Koty | 14 | 15567 | sp.2 |
22 | Doleżych Marek | Lubliniec | 14 | 15411 | sp.2 |
23 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 14 | 15288 | aw.4 |
24 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 14 | 15185 | sp.3 |
25 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 14 | 14765 | sp.3 |
26 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 14 | 14665 | sp.1 |
27 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 7 | 13575 | aw.1 |
28 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 12 | 13251 | sp.2 |
29 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 13 | 12652 | aw.1 |
30 | Pilarski Edward | Potępa | 11 | 12192 | sp.1 |
31 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 11 | 10790 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 3 | 4340 | - |
33 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 2 | 3430 | - |
34 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 2 | 3084 | aw.1 |
35 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 3 | 2786 | sp.1 |
36 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 1 | 324 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 19.04.2024 godz.17.30 |