Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Nitron Krupski Młyn Turniej 18
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Turniej nr 18 10.05.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 1447 | 634 | 2081 |
2 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 1178 | 766 | 1944 |
3 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 1152 | 784 | 1936 |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 1153 | 713 | 1866 |
5 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 955 | 905 | 1860 |
6 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 870 | 940 | 1810 |
7 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 1047 | 690 | 1737 |
8 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 944 | 770 | 1714 |
9 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1023 | 583 | 1606 |
10 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 267 | 1303 | 1570 |
11 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 986 | 562 | 1548 |
12 | Lubas Robert | Nitron Krupski Młyn | 368 | 1143 | 1511 |
13 | Pilarski Bernard | Koty | 459 | 985 | 1444 |
14 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 542 | 786 | 1328 |
15 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 636 | 689 | 1325 |
16 | Dudek Arkadiusz | Nitron Krupski Młyn | 738 | 584 | 1322 |
17 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 564 | 738 | 1302 |
18 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 804 | 468 | 1272 |
19 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 603 | 657 | 1260 |
20 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 478 | 772 | 1250 |
21 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 624 | 592 | 1216 |
22 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 732 | 431 | 1163 |
23 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 452 | 577 | 1029 |
24 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 422 | 573 | 995 |
25 | Pilarski Edward | Potępa | 238 | 519 | 757 |
26 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 420 | 218 | 638 |
27 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 255 | 295 | 550 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Po 18 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 18 | 29091 | - |
2 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 18 | 27363 | aw.1 |
3 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 18 | 27267 | sp.1 |
4 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 18 | 27146 | - |
5 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 18 | 26433 | aw.1 |
6 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 18 | 26373 | sp.1 |
7 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 18 | 26345 | aw.4 |
8 | Dudek Arkadiusz | Nitron Krupski Młyn | 18 | 26249 | - |
9 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 18 | 26167 | - |
10 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 18 | 26000 | sp.3 |
11 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 18 | 25741 | aw.1 |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 18 | 25196 | sp.2 |
13 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 18 | 23912 | aw.2 |
14 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 18 | 23805 | sp.1 |
15 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 18 | 23760 | aw.1 |
16 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 18 | 22942 | aw.1 |
17 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 18 | 22758 | sp.3 |
18 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 18 | 21759 | - |
19 | Lubas Robert | Tarnowskie Góry | 18 | 21238 | aw.3 |
20 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 18 | 20578 | aw.3 |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 18 | 20473 | sp.2 |
22 | Pilarski Bernard | Koty | 18 | 19987 | aw.2 |
23 | Doleżych Marek | Lubliniec | 17 | 19089 | sp.3 |
24 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 17 | 19076 | sp.3 |
25 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 18 | 18766 | - |
26 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 18 | 18583 | - |
27 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 11 | 17754 | - |
28 | Pilarski Edward | Potępa | 14 | 15645 | aw.1 |
29 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 13 | 14998 | sp.1 |
30 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 13 | 12652 | - |
31 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 12 | 12159 | - |
32 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 3 | 4356 | aw.2 |
33 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 3 | 4340 | sp.1 |
34 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 2 | 3430 | sp.1 |
35 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 3 | 2786 | - |
36 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 1 | 324 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 17.05.2024 godz.17.30 |