Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Nitron Krupski Młyn Turniej 21
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Turniej nr 21 31.05.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 1013 | 1485 | 2498 |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1210 | 1043 | 2253 |
3 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 1199 | 972 | 2171 |
4 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 775 | 988 | 1763 |
5 | Dudek Arkadiusz | Nitron Krupski Młyn | 875 | 771 | 1646 |
6 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 898 | 688 | 1586 |
7 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 547 | 981 | 1528 |
8 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 803 | 715 | 1518 |
9 | Doleżych Marek | Lubliniec | 1189 | 288 | 1477 |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 457 | 1001 | 1458 |
11 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 864 | 572 | 1436 |
12 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 398 | 996 | 1394 |
13 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 926 | 464 | 1390 |
14 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 549 | 754 | 1303 |
15 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 439 | 863 | 1302 |
16 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 778 | 499 | 1277 |
17 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 1053 | 205 | 1258 |
18 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 596 | 604 | 1200 |
19 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 407 | 765 | 1172 |
20 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 202 | 939 | 1141 |
21 | Stachowski Jerzy | Lubliniec | 675 | 457 | 1132 |
22 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 647 | 480 | 1127 |
23 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 902 | 189 | 1091 |
24 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 253 | 708 | 961 |
25 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 360 | 580 | 940 |
26 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 151 | 761 | 912 |
27 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 250 | 540 | 790 |
28 | Pilarski Bernard | Koty | -30 | 566 | 536 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Po 21 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 21 | 33825 | aw.1 |
2 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 21 | 33373 | sp.1 |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 21 | 32399 | - |
4 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 21 | 31673 | aw.1 |
5 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 21 | 31491 | sp.1 |
6 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 21 | 30905 | - |
7 | Dudek Arkadiusz | Nitron Krupski Młyn | 21 | 30641 | aw.1 |
8 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 21 | 30497 | sp.1 |
9 | Stachowski Jerzy | Lubliniec | 21 | 29914 | - |
10 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 21 | 29646 | - |
11 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 21 | 29104 | aw.1 |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 21 | 27939 | aw.1 |
13 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 21 | 27852 | aw.1 |
14 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 20 | 27545 | sp.3 |
15 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 21 | 27146 | - |
16 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 21 | 26570 | aw.1 |
17 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 21 | 26285 | sp.1 |
18 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 21 | 25784 | - |
19 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 21 | 24914 | aw.1 |
20 | Doleżych Marek | Lubliniec | 21 | 24489 | aw.4 |
21 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 21 | 24470 | - |
22 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 21 | 23853 | aw.4 |
23 | Lubas Robert | Tarnowskie Góry | 20 | 23732 | sp.4 |
24 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 21 | 23725 | sp.1 |
25 | Pilarski Bernard | Koty | 21 | 23264 | sp.3 |
26 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 21 | 22645 | sp.1 |
27 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 13 | 19092 | - |
28 | Pilarski Edward | Potępa | 15 | 16620 | - |
29 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 14 | 16131 | - |
30 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 14 | 13779 | - |
31 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 12 | 12159 | - |
32 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 4 | 5942 | - |
33 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 5 | 4388 | aw.2 |
34 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 3 | 4340 | sp.1 |
35 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 2 | 3430 | sp.1 |
36 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 3 | 3327 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 7.06.2024 godz.17.30 | |||||
Turniej o puchar Prezesa Nitroergu i Drugi Memoriał im. Zbyszka Dubiela | |||||
8.06.2024 GOK Potępa Godz.9.00 zapraszamy(zapisy do godz.8.45) Wpisowe30zł |