Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Nitron Krupski Młyn Turniej 36
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2023 Turniej nr 36 15.12.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 1473 | 1129 | 2602 |
2 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 1470 | 816 | 2286 |
3 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 707 | 1157 | 1864 |
4 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 925 | 937 | 1862 |
5 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 1179 | 577 | 1756 |
6 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 1350 | 380 | 1730 |
7 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 662 | 952 | 1614 |
8 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 936 | 599 | 1535 |
9 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 520 | 960 | 1480 |
10 | Doleżych Marek | Lubliniec | 285 | 1145 | 1430 |
11 | Dudek Arkadiusz | Strzybnica | 770 | 635 | 1405 |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 921 | 390 | 1311 |
13 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 706 | 510 | 1216 |
14 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 723 | 439 | 1162 |
15 | Tkacz Mariusz | Źyłka | 589 | 533 | 1122 |
16 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 397 | 559 | 956 |
17 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 330 | 580 | 910 |
18 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 355 | 522 | 877 |
19 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 330 | 404 | 734 |
20 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 294 | 344 | 638 |
21 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 275 | 212 | 487 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2023 Po 36 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 36 | 59958 | - |
2 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 36 | 56895 | aw.1 |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 36 | 56339 | sp.1 |
4 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 36 | 55925 | aw.1 |
5 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 36 | 54803 | sp.1 |
6 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 35 | 52751 | - |
7 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 33 | 51144 | aw.2 |
8 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 36 | 50333 | - |
9 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 36 | 49840 | sp.2 |
10 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 33 | 47106 | - |
11 | Doleżych Marek | Lubliniec | 34 | 46978 | aw.1 |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 36 | 46734 | aw.1 |
13 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 34 | 46460 | aw.1 |
14 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 36 | 46191 | aw.2 |
15 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 35 | 45582 | sp.4 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 36 | 45277 | aw.1 |
17 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 30 | 44842 | sp.2 |
18 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 36 | 44073 | - |
19 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 36 | 41231 | - |
20 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 27 | 37484 | aw.1 |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 36 | 37244 | sp.1 |
22 | Pilarski Bernard | Koty | 28 | 35162 | - |
23 | Pilarski Edward | Potępa | 30 | 33594 | - |
24 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 25 | 31326 | - |
25 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 18 | 22028 | - |
26 | Chyra Zbigniew | Lubliniec | 13 | 14990 | - |
27 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 6 | 7817 | - |
28 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 5 | 6463 | - |
29 | Dudek Arkadiusz | Strzybnica | 4 | 4761 | aw.1 |
30 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 5 | 4460 | sp.1 |
31 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 2 | 3181 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 2 | 2788 | - |
33 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 1 | 2070 | - |
34 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 1 | 1721 | - |
35 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 1 | 1620 | - |
36 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 1359 | - |
37 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 1 | 1320 | - |
38 | Kwaśniok Jan | KS Łabędy Gliwice | 1 | 1273 | - |
39 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 1 | 1267 | - |
40 | Kurzac Łukasz | Rusinowice | 1 | 1257 | - |
41 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1047 | - |
42 | Lubas Robert | Tarnowskie Góry | 1 | 1047 | - |
43 | Schindler Rudolf | Rusinowice | 1 | 1034 | - |
44 | Preg Alojzy | Tarnowskie Góry | 1 | 980 | - |
45 | Drob Andrzej | Tarnowskie Góry | 1 | 831 | - |
46 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 1 | 633 | - |
47 | Hajduk Zdzisław | KS Łabędy Gliwice | 1 | 558 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej końcowy: 22.12.2023 godz.16.00 (Kwalifikanci) GOK Potępa |