Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Nitron Krupski Młyn Turniej nr 29
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2023 Turniej nr 29 27.10.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 1240 | 1087 | 2327 |
2 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 1421 | 832 | 2253 |
3 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 789 | 939 | 1728 |
4 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 809 | 877 | 1686 |
5 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 866 | 725 | 1591 |
6 | Mietelski Zdzisław | Strzybnica | 557 | 941 | 1498 |
7 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 753 | 744 | 1497 |
8 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 602 | 895 | 1497 |
9 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 752 | 731 | 1483 |
10 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 736 | 745 | 1481 |
11 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 509 | 933 | 1442 |
12 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 769 | 594 | 1363 |
13 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 750 | 599 | 1349 |
14 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 568 | 780 | 1348 |
15 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 664 | 674 | 1338 |
16 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 838 | 289 | 1127 |
17 | Doleżych Marek | Lubliniec | 550 | 530 | 1080 |
18 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 1043 | 8 | 1051 |
19 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 467 | 580 | 1047 |
20 | Pilarski Edward | Potępa | 387 | 651 | 1038 |
21 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 668 | 359 | 1027 |
22 | Pilarski Bernard | Koty | 404 | 602 | 1006 |
23 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 18 | 362 | 380 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2023 Po 29 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 29 | 47626 | - |
2 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 29 | 47443 | - |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 29 | 45413 | - |
4 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 29 | 45156 | - |
5 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 29 | 43670 | - |
6 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 29 | 43287 | - |
7 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 29 | 41822 | - |
8 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 26 | 40425 | - |
9 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 29 | 39354 | aw.1 |
10 | Doleżych Marek | Lubliniec | 28 | 38890 | sp.1 |
11 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 29 | 38586 | - |
12 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 26 | 38440 | - |
13 | Mietelski Zdzisław | Strzybnica | 27 | 38293 | - |
14 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 29 | 37701 | - |
15 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 28 | 36704 | - |
16 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 29 | 36373 | aw.1 |
17 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 29 | 36235 | sp.1 |
18 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 25 | 34622 | - |
19 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 29 | 34290 | - |
20 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 29 | 32316 | - |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 29 | 31553 | - |
22 | Pilarski Edward | Potępa | 28 | 31233 | - |
23 | Pilarski Bernard | Koty | 22 | 28243 | - |
24 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 18 | 22028 | - |
25 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 18 | 21597 | - |
26 | Chyra Zbigniew | Lubliniec | 13 | 14990 | - |
27 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 5 | 6463 | - |
28 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 2 | 2788 | - |
29 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 3 | 2485 | - |
30 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 1 | 2070 | - |
31 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1428 | - |
32 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 1359 | - |
33 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 1 | 1320 | - |
34 | Kwaśniok Jan | KS Łabędy Gliwice | 1 | 1273 | - |
35 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1047 | - |
36 | Preg Alojzy | Tarnowskie Góry | 1 | 980 | - |
37 | Drob Andrzej | Tarnowskie Góry | 1 | 831 | - |
38 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 1 | 633 | - |
39 | Hajduk Zdzisław | KS Łabędy Gliwice | 1 | 558 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 3.11.2023 godz.17.30 GOK Potępa |