Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Nitron Krupski Młyn Turniej nr 33
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2023 Turniej nr 33 24.11.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | I seria | II seria | Pkt |
1 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 1106 | 997 | 2103 |
2 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 923 | 1038 | 1961 |
3 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 1184 | 741 | 1925 |
4 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1453 | 468 | 1921 |
5 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 708 | 1085 | 1793 |
6 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 742 | 993 | 1735 |
7 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 1003 | 672 | 1675 |
8 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 1001 | 650 | 1651 |
9 | Pilarski Bernard | Koty | 472 | 1169 | 1641 |
10 | Dudek Arkadiusz | Strzybnica | 586 | 1044 | 1630 |
11 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 642 | 941 | 1583 |
12 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 1186 | 234 | 1420 |
13 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 433 | 874 | 1307 |
14 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 926 | 415 | 1341 |
15 | Tkacz Mariusz | Źyłka | 490 | 822 | 1312 |
16 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 497 | 770 | 1267 |
17 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 456 | 712 | 1168 |
18 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 171 | 982 | 1153 |
19 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 774 | 276 | 1050 |
20 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 523 | 512 | 1035 |
21 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 493 | 368 | 861 |
22 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 879 | -34 | 845 |
23 | Doleżych Marek | Lubliniec | 505 | 280 | 785 |
24 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 293 | 299 | 592 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2023 Po 33 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | Sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 33 | 54029 | - |
2 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 33 | 53582 | - |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 33 | 51738 | - |
4 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 33 | 51145 | - |
5 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 33 | 49655 | - |
6 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 33 | 49429 | - |
7 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 33 | 47607 | - |
8 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 33 | 46324 | aw.1 |
9 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 30 | 46026 | sp.1 |
10 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 30 | 44842 | aw.1 |
11 | Doleżych Marek | Lubliniec | 32 | 44835 | sp.1 |
12 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 33 | 42857 | - |
13 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 33 | 42730 | aw.1 |
14 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 33 | 42647 | aw.1 |
15 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 30 | 42543 | aw.1 |
16 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 31 | 41689 | sp.3 |
17 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 33 | 40909 | - |
18 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 33 | 40586 | - |
19 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 33 | 36522 | aw.1 |
20 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 26 | 35728 | sp.1 |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 33 | 35256 | - |
22 | Pilarski Bernard | Koty | 26 | 33348 | - |
23 | Pilarski Edward | Potępa | 28 | 31233 | - |
24 | Kędzia Staniaław | LZS Ligota Dolna | 22 | 27944 | - |
25 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 18 | 22028 | - |
26 | Chyra Zbigniew | Lubliniec | 13 | 14990 | - |
27 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 5 | 6463 | - |
28 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 5 | 4460 | - |
29 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 3 | 3917 | aw.1 |
30 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 2 | 2788 | sp.1 |
31 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 1 | 2070 | - |
32 | Dudek Arkadiusz | Strzybnica | 1 | 1630 | aw.13 |
33 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 1 | 1620 | sp.1 |
34 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1428 | sp.1 |
35 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 1359 | sp.1 |
36 | Świtała Antoni | KS Kuźnia Zawadzkie | 1 | 1320 | sp.1 |
37 | Kwaśniok Jan | KS Łabędy Gliwice | 1 | 1273 | sp.1 |
38 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 1 | 1267 | aw.7 |
39 | Kurzac Łukasz | Rusinowice | 1 | 1257 | sp.2 |
40 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1047 | sp.2 |
41 | Schindler Rudolf | Rusinowice | 1 | 1034 | sp.2 |
42 | Preg Alojzy | Tarnowskie Góry | 1 | 980 | sp.2 |
43 | Drob Andrzej | Tarnowskie Góry | 1 | 831 | sp.2 |
44 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 1 | 633 | sp.2 |
45 | Hajduk Zdzisław | KS Łabędy Gliwice | 1 | 558 | sp.2 |
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
Kolejny turniej: 1.12.2023 godz.17.30 GOK Potępa |