Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Nitron Krupski Młyn Wyniki Świeto Chemika i Dni Krupskiego Młyna
Turniej z okazji Święta Chemika i Dni Krupskiego Młyna Potempa 7.06.2019 r. |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Dybowski Leopold | GOSiT Zawadzkie | 1137 | 1270 | 2407 |
2 | Breguła Zygmunt | KS Łabędy Gliwice | 1016 | 1386 | 2402 |
3 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 770 | 1482 | 2252 |
4 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 1177 | 1047 | 2224 |
5 | Szimber Andrzej | KS Skat-Lub Kochcice | 1095 | 1083 | 2178 |
6 | Kula Jerzy | Księży Las | 717 | 1179 | 1896 |
7 | Hallek Joachim | KS Łabędy Gliwice | 1046 | 828 | 1874 |
8 | Pudełek Józef | Skat Kolonowskie | 1015 | 780 | 1795 |
9 | Respondek Jan | KSS Pawonków | 637 | 1152 | 1789 |
10 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 971 | 804 | 1775 |
11 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 1201 | 538 | 1739 |
12 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 901 | 779 | 1680 |
13 | Kobinski Rafał | Świbie | 714 | 901 | 1615 |
14 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 848 | 724 | 1572 |
15 | Świtała Franciszek | GOSiT Zawadzkie | 1068 | 503 | 1571 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 923 | 603 | 1526 |
17 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 852 | 621 | 1473 |
18 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 767 | 664 | 1431 |
19 | Koziorowski Piotr | KS Skat-Lub Kochcice | 707 | 688 | 1395 |
20 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 603 | 784 | 1387 |
21 | Foks Ryszard | Koty | 202 | 1158 | 1360 |
22 | Macioszek Manfred | Świbie | 266 | 1020 | 1286 |
23 | Wilczek Rajmund | KS Łabędy Gliwice | 28 | 1253 | 1281 |
24 | Pilarski Bernard | Koty | 871 | 308 | 1179 |
25 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 836 | 286 | 1122 |
26 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 817 | 294 | 1111 |
27 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 212 | 871 | 1083 |
28 | Rupacz Leszek | Pyskowice | 31 | 1037 | 1068 |
29 | Konstanty Bolesław | KS Łabędy Gliwice | 671 | 326 | 997 |
30 | Wodniok Bernard | LZS Ligota Dolna | 532 | 459 | 991 |
31 | Dubiel Zbigniew | Nitron Krupski Młyn | 510 | 440 | 950 |
32 | Kędzia Stanisław | KS Skat-Lub Kochcice | 911 | -4 | 907 |
33 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 88 | 811 | 899 |
34 | Rupacz Jerzy | KS Łabędy Gliwice | 480 | 398 | 878 |
35 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 515 | 347 | 862 |
36 | Hajduk Zdzisław | KS Łabędy Gliwice | 408 | 446 | 854 |
37 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 236 | 559 | 795 |
38 | Glogowski Alojzy | KS Łabędy Gliwice | 432 | 275 | 707 |
39 | Kotz Egon | Koty | 518 | 86 | 604 |
40 | Kwaśniok Jan | KS Łabędy Gliwice | 298 | 296 | 594 |
41 | Tarczewski Leszek | Kielcza | 422 | 22 | 444 |