Turnieje o Puchary Wysoka 2019 Turniej nr 5 01.02.2019 |
||||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | III seria | pkt |
1 | Wojtala Alfred | Wysoka | 533 | 1006 | 820 | 2359 |
2 | Pietruszka Henryk | Zdzieszowice | 765 | 901 | 485 | 2151 |
3 | Jorgel Józef | Leśnica | 440 | 746 | 747 | 1933 |
4 | Rudol Bruno | Wysoka | 659 | 238 | 1027 | 1924 |
5 | Jońca Jan | Zdzieszowice | 992 | 869 | -9 | 1852 |
6 | Czakaj Franciszek | Leśnica | 779 | 424 | 604 | 1807 |
7 | Farana Andrzej | Gogolin | 832 | 732 | 242 | 1806 |
8 | Wacław Bernard | Zdzieszowice | 670 | 428 | 645 | 1743 |
9 | Kurzeja Kazimierz | Wysoka | 752 | 304 | 621 | 1677 |
10 | Wieja Piotr | Kędzierzyn-Koźle | 635 | 342 | 664 | 1641 |
11 | Skowronek Edward | Wysoka | 372 | 660 | 573 | 1605 |
12 | Rożeński Ryszard | Krapkowice | 738 | 308 | 548 | 1594 |
13 | Koryzma Adam | Dąbrówka | 300 | 318 | 893 | 1511 |
14 | Malkusz Krzysztof | Odrowąż | 539 | 598 | 367 | 1504 |
15 | Malkusz Piotr | Zdzieszowice | 491 | 231 | 707 | 1429 |
16 | Kozołup Antoni | Strzelce Opolskie | 336 | 445 | 491 | 1272 |
17 | Gorzel Norbert | Leśnica | 719 | 538 | 13 | 1270 |
18 | Bloch Adrian | Kadłubiec | 432 | 725 | 90 | 1247 |
19 | Sappok Raphael | Odrowąż | 444 | 594 | 206 | 1244 |
20 | Pietrzyk Józef | Leśnica | 369 | 687 | 176 | 1232 |
21 | Wiebusch Hermann | Zdzieszowice | 354 | 571 | 306 | 1231 |
22 | Torka Helmut | Gogolin | 684 | 256 | 180 | 1120 |
23 | Socha Bernard | Wysoka | 353 | 302 | 462 | 1117 |
24 | Marek Nikodem | Zdzieszowice | 280 | 564 | 261 | 1105 |
25 | Dudek Hubert | Strzelce Opolskie | -58 | 418 | 680 | 1040 |
26 | Mateja Arnold | Kadłubiec | 759 | 341 | -63 | 1037 |
27 | Strzyga Jan | Żużela | 108 | 594 | 328 | 1030 |
28 | Pluta Jerzy | Zdzieszowice | -156 | 386 | 549 | 779 |
29 | Cepko Zygmunt | Zdzieszowice | 424 | 182 | 42 | 648 |
30 | Cichoń Mariusz | Sieroniowice | 314 | 347 | -21 | 640 |
31 | Żminkowski Mikołaj | Strzelce Opolskie | 443 | 336 | -174 | 605 |
Kolejny turniej 08.02.2019 (piątek) godz. 17.00 Siedziba OSP Wysoka |