Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków turniej 2
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24 Turniej nr 22 12.09.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 1012 | 1126 | 2138 |
2 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 1640 | 482 | 2122 |
3 | Czaja Johannes | Bremen | 1048 | 1027 | 2075 |
4 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 746 | 1264 | 2010 |
5 | Doleżych Zygmunt | Lubliniec | 1085 | 896 | 1981 |
6 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 1294 | 623 | 1917 |
7 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1207 | 537 | 1744 |
8 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 773 | 946 | 1719 |
9 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 549 | 963 | 1512 |
10 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 669 | 833 | 1502 |
11 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 417 | 1072 | 1489 |
12 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 314 | 1012 | 1326 |
13 | Hartwig Karl | Bremen | 786 | 530 | 1316 |
14 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 462 | 827 | 1289 |
15 | Doleżych Marek | KSS Pawonków | 574 | 675 | 1249 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 335 | 901 | 1236 |
17 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 580 | 650 | 1230 |
18 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 761 | 432 | 1193 |
19 | Więcek Jan | MDK Kalety | 381 | 679 | 1060 |
20 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 81 | 958 | 1039 |
21 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 876 | 115 | 991 |
22 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 528 | 378 | 906 |
23 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 50 | 442 | 492 |
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24 Klasyfikacja po 2 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 2 | 3720 | - |
2 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 2 | 3709 | aw.5 |
3 | Doleżych Zygmunt | Lubliniec | 2 | 3698 | aw.2 |
4 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 2 | 3510 | aw.7 |
5 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 2 | 3363 | aw.5 |
6 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 2 | 3242 | aw.2 |
7 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 2 | 3200 | aw.9 |
8 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 2 | 3129 | sp.6 |
9 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 2 | 2999 | - |
10 | Doleżych Marek | KSS Pawonków | 2 | 2966 | aw.7 |
11 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 2 | 2886 | sp.5 |
12 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 2 | 2850 | aw.2 |
13 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 2 | 2846 | sp.9 |
14 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 2 | 2710 | sp.2 |
15 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 2 | 2606 | - |
16 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 2 | 2484 | aw.3 |
17 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 2 | 2399 | sp.3 |
18 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 2 | 2377 | - |
19 | Więcek Jan | MDK Kalety | 2 | 2099 | aw.3 |
20 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 2075 | sp.17 |
21 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 1 | 1852 | - |
22 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 2 | 1388 | - |
23 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1316 | sp.1 |
24 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 2 | 1221 | sp.4 |
Kolejny turniej we wtorek 19.09.2023 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |