Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków Turniej nr 15
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24 Turniej nr 15 19.12.2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Więcek Jan | MDK Kalety | 922 | 1163 | 2085 |
2 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 1299 | 745 | 2044 |
3 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 989 | 1033 | 2022 |
4 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 1177 | 728 | 1905 |
5 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 986 | 892 | 1878 |
6 | Doleżych Marek | Lubliniec | 1031 | 826 | 1857 |
7 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 1048 | 770 | 1818 |
8 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1004 | 760 | 1764 |
9 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 1097 | 661 | 1758 |
10 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 797 | 844 | 1641 |
11 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 896 | 718 | 1614 |
12 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 700 | 886 | 1586 |
13 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 530 | 1013 | 1543 |
14 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 886 | 575 | 1461 |
15 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 535 | 876 | 1411 |
16 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 964 | 427 | 1391 |
17 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 801 | 509 | 1310 |
18 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 666 | 526 | 1192 |
19 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 265 | 851 | 1116 |
20 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 743 | 347 | 1090 |
21 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 300 | 743 | 1043 |
22 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 136 | 813 | 949 |
23 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 498 | 414 | 912 |
24 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 163 | 445 | 608 |
25 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 217 | 342 | 559 |
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24 Klasyfikacja po 15 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 14 | 26566 | - |
2 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 13 | 23298 | aw.2 |
3 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 14 | 23218 | sp.1 |
4 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 14 | 23193 | sp.1 |
5 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 14 | 23071 | aw.1 |
6 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 13 | 22428 | aw.1 |
7 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 14 | 22224 | sp.2 |
8 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 13 | 21988 | aw.2 |
9 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 14 | 21973 | - |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 14 | 21604 | sp.2 |
11 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 12 | 20819 | aw.2 |
12 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 14 | 20615 | - |
13 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 14 | 20291 | sp.2 |
14 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 13 | 18371 | aw.1 |
15 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 14 | 18227 | aw.1 |
16 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 10 | 17920 | sp.2 |
17 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 14 | 17897 | - |
18 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 14 | 17806 | - |
19 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 12 | 15368 | - |
20 | Więcek Jan | MDK Kalety | 10 | 14753 | aw.2 |
21 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 14 | 14571 | sp.1 |
22 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 13 | 14448 | sp.1 |
23 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 8 | 13754 | - |
24 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 7 | 11021 | - |
25 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 7 | 9974 | - |
26 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 3 | 4986 | aw.1 |
27 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 3 | 4328 | sp.1 |
28 | Siekiera Jacek | Pawonków | 2 | 3549 | - |
29 | Doleżych Marek | Lubliniec | 1 | 3106 | aw.6 |
30 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 2 | 2089 | sp.1 |
31 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 2075 | sp.1 |
32 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1636 | sp.1 |
33 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1540 | sp.1 |
34 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1316 | sp.1 |
35 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 1 | 1262 | sp.1 |
36 | Pilarski Bernard | Koty | 1 | 1146 | - |
Kolejny turniej we wtorek 02.01.2024 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |