Opolski Związek Skata: Skat Sekcje - turnieje Klub Skata Sportowego Pawonków Wyniki Pawonków Turniej nr 16
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24 Turniej nr 16 02.01.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 1032 | 1222 | 2254 |
2 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 934 | 1065 | 1999 |
3 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 1350 | 584 | 1934 |
4 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 1254 | 553 | 1807 |
5 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 812 | 967 | 1779 |
6 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 756 | 1000 | 1756 |
7 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 712 | 962 | 1674 |
8 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 624 | 1025 | 1649 |
9 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 1094 | 486 | 1580 |
10 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 929 | 591 | 1520 |
11 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 808 | 710 | 1518 |
12 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 232 | 1259 | 1491 |
13 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 678 | 735 | 1413 |
14 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 782 | 622 | 1404 |
15 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 809 | 561 | 1370 |
16 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 738 | 547 | 1285 |
17 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 406 | 763 | 1169 |
18 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 593 | 517 | 1110 |
19 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 743 | 274 | 1017 |
20 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | -21 | 845 | 824 |
21 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 82 | 600 | 682 |
22 | Więcek Jan | MDK Kalety | 223 | 191 | 414 |
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24 Klasyfikacja po 16 turniejach |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 16 | 28820 | - |
2 | Machoń Jarosław | LZS Ligota Dolna | 16 | 24745 | aw.3 |
3 | Deptała Leon | Skat Kolonowskie | 16 | 24738 | - |
4 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 15 | 24668 | sp.2 |
5 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 16 | 24597 | sp.1 |
6 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 16 | 23972 | aw.3 |
7 | Bryłka Ernest | KS Kuźnia Zawadzkie | 15 | 23919 | sp.1 |
8 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 15 | 23053 | - |
9 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 16 | 22906 | sp.2 |
10 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 16 | 22889 | - |
11 | Brand Roman | LZS Ligota Dolna | 14 | 22565 | - |
12 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 16 | 22195 | - |
13 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 16 | 21115 | - |
14 | Urbańczyk Ewald | KS Kuźnia Zawadzkie | 15 | 19784 | - |
15 | Kukowka Henryk | KSS Pawonków | 16 | 19682 | - |
16 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 16 | 19546 | aw.1 |
17 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 16 | 18916 | aw.1 |
18 | Dybowski Leopold | KS Kuźnia Zawadzkie | 10 | 17920 | sp.2 |
19 | Kowalczyk Bogusław | LZS Ligota Dolna | 14 | 17147 | - |
20 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 15 | 16344 | aw.2 |
21 | Więcek Jan | MDK Kalety | 12 | 15167 | sp.1 |
22 | Kuźniak Przemysław | LZS Ligota Dolna | 10 | 14923 | aw.1 |
23 | Koza Bogdan | KSS Pawonków | 15 | 14523 | sp.2 |
24 | Kempa Bogdan | Zawadzkie | 9 | 11908 | aw.1 |
25 | Wyszkowski Marek | DK Strzelec Strzelce Op. | 7 | 11021 | sp.1 |
26 | Grohs Paweł | KSS Pawonków | 4 | 4986 | - |
27 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 3 | 4328 | - |
28 | Siekiera Jacek | Pawonków | 2 | 3549 | - |
29 | Doleżych Marek | Lubliniec | 2 | 3106 | - |
30 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 2 | 2089 | - |
31 | Czaja Johannes | Bremen | 1 | 2075 | - |
32 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1636 | - |
33 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 1 | 1540 | - |
34 | Hartwig Karl | Bremen | 1 | 1316 | - |
35 | Cytera Henryk | DK Strzelec Strzelce Op. | 1 | 1262 | - |
36 | Pilarski Bernard | Koty | 1 | 1146 | - |
Kolejny turniej we wtorek 09.01.2024 r. godz. 17.30 | |||||
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka |