OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY - sezon 2023 Turniej 12 30.03.2023r. |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 944 | 741 | 1685 |
2 | Gruszka Monika | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 1226 | 454 | 1680 |
3 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 895 | 704 | 1599 |
4 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 501 | 1092 | 1593 |
5 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 607 | 977 | 1584 |
6 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 790 | 769 | 1559 |
7 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 259 | 1266 | 1525 |
8 | Madera Joachim | KOMAX Opole - Borki | 85 | 1433 | 1518 |
9 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chróścice | 814 | 633 | 1447 |
10 | Bauman Józef | Chróścina | 640 | 786 | 1426 |
11 | Scześniok Ryszard | Opole - Czarnowąsy | 579 | 824 | 1403 |
12 | Koik Henryk | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 660 | 736 | 1396 |
13 | Jończyk Franciszek | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 856 | 523 | 1379 |
14 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 655 | 632 | 1287 |
15 | Kesner Waldemar | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 550 | 664 | 1214 |
16 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chróścice | 768 | 283 | 1051 |
17 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 538 | 396 | 934 |
18 | Sojka Zbigniew | RAMSCH Chrzowice | 216 | 637 | 853 |
19 | Gładki Jan | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 340 | 415 | 755 |
20 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 86 | 368 | 454 |
OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY Klasyfikacja po 12 turniejach - sezon wiosna 2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | aw-sp |
1 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chróścice | 12 | 19434 | - |
2 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 12 | 18446 | - |
3 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 12 | 17823 | - |
4 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 12 | 17134 | - |
5 | Gładki Jan | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 12 | 15885 | - |
6 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 12 | 15803 | - |
7 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 11 | 14139 | - |
8 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chróścice | 11 | 13196 | - |
9 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 7 | 13040 | - |
10 | Bauman Józef | Chróścina | 9 | 12403 | aw.2 |
11 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 12 | 12206 | sp.1 |
12 | Kesner Waldemar | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 11 | 11875 | aw.1 |
13 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 9 | 11769 | aw.1 |
14 | Dzierzawa Josef-Paul | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 8 | 11155 | sp.3 |
15 | Gruszka Monika | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 10 | 10558 | - |
16 | Koik Henryk | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 10 | 9658 | - |
17 | Scześniok Ryszard | Opole - Czarnowąsy | 6 | 7984 | aw.1 |
18 | Wieczorek Marcin | KOMAX Opole - Borki | 5 | 7536 | sp.1 |
19 | Madera Joachim | KOMAX Opole - Borki | 5 | 7473 | - |
20 | Jończyk Franciszek | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 5 | 6792 | - |
21 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 4 | 6655 | aw.1 |
22 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 4 | 5224 | sp.1 |
23 | Sojka Zbigniew | RAMSCH Chrzowice | 2 | 1812 | aw.2 |
24 | Cebula Leonard | RAMSCH Chrzowice | 1 | 1723 | sp.1 |
25 | Lisek Teodor | KOMAX Opole - Borki | 1 | 1320 | sp.1 |
Turnieje rozgrywane są w Opolu - Czarnowąsach w Pawilonie Sportowym | |||||
ul. Jagiełły 2a. Kolejny 13 turniej 13.04.2023r. ( czwartek ) 17.30 | |||||
Planowane 20 turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczanych będzie 17 |