OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY - sezon 2023 Turniej 13 13.04.2023r. |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chróścice | 1091 | 983 | 2074 |
2 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 864 | 1197 | 2061 |
3 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 1336 | 524 | 1860 |
4 | Bauman Józef | Chróścina | 799 | 995 | 1794 |
5 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 789 | 893 | 1682 |
6 | Kesner Waldemar | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 765 | 820 | 1585 |
7 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 636 | 926 | 1562 |
8 | Gładki Jan | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 690 | 754 | 1444 |
9 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 232 | 1121 | 1353 |
10 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chróścice | 777 | 424 | 1201 |
11 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 389 | 56 | 445 |
OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY Klasyfikacja po 13 turniejach - sezon wiosna 2023 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | aw-sp |
1 | Glied Joachim | VICTORIA-TRANZYT Chróścice | 13 | 20635 | - |
2 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 13 | 19799 | - |
3 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 13 | 19505 | - |
4 | Gładki Jan | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 13 | 17329 | aw.1 |
5 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 12 | 17134 | sp.1 |
6 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 12 | 15803 | - |
7 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 12 | 15701 | - |
8 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA-TRANZYT Chróścice | 12 | 15270 | - |
9 | Bauman Józef | Chróścina | 10 | 14197 | aw.1 |
10 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 10 | 13830 | aw.3 |
11 | Kesner Waldemar | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 12 | 13460 | aw.1 |
12 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 7 | 13040 | sp.3 |
13 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 13 | 12651 | sp.1 |
14 | Dzierzawa Josef-Paul | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 8 | 11155 | - |
15 | Gruszka Monika | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 10 | 10558 | - |
16 | Koik Henryk | SWORNICA Opole - Czarnowąsy | 10 | 9658 | - |
17 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 5 | 8515 | aw.4 |
18 | Scześniok Ryszard | Opole - Czarnowąsy | 6 | 7984 | sp.1 |
19 | Wieczorek Marcin | KOMAX Opole - Borki | 5 | 7536 | sp.1 |
20 | Madera Joachim | KOMAX Opole - Borki | 5 | 7473 | sp.1 |
21 | Jończyk Franciszek | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk | 5 | 6792 | sp.1 |
22 | Długosz Piotr - Paweł | KOMAX Opole - Borki | 4 | 5224 | - |
23 | Sojka Zbigniew | RAMSCH Chrzowice | 2 | 1812 | - |
24 | Cebula Leonard | RAMSCH Chrzowice | 1 | 1723 | - |
25 | Lisek Teodor | KOMAX Opole - Borki | 1 | 1320 | - |
Turnieje rozgrywane są w Opolu - Czarnowąsach w Pawilonie Sportowym | |||||
ul. Jagiełły 2a. Kolejny 14 turniej 20.04.2023r. ( czwartek ) 17.30 | |||||
Planowane 20 turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczanych będzie 17 |