OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY - sezon 2022 Turniej 20 02.06.2022 r. ( ostatni ) |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Wanat Edward | KS Karolinka Gogolin | 1432 | 1222 | 2654 |
2 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 1402 | 1113 | 2515 |
3 | Bauman Józef | Chróścina | 1341 | 1144 | 2485 |
4 | Glied Joachim | VICTORIA - TRANZYT Chróścice | 1065 | 1343 | 2408 |
5 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 1468 | 805 | 2273 |
6 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 905 | 1141 | 2046 |
7 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 959 | 1057 | 2016 |
8 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 661 | 865 | 1526 |
9 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 1035 | 144 | 1179 |
10 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 340 | 682 | 1022 |
11 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 740 | 196 | 936 |
12 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA - TRANZYT Chróścice | -128 | 910 | 782 |
OTWARTE TURNIEJE SKATA LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY Klasyfikacja po 20 turniejach - sezon 2022 (po odliczeniach) |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | aw-sp |
1 | Kandzia Lidia | KOMAX Opole - Borki | 20 | 31813 | - |
2 | Kiszka Paweł | KOMAX Opole - Borki | 19 | 31272 | - |
3 | Gruszka Alfons | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 18 | 29815 | aw.1 |
4 | Zmuda Hubert | RAMSCH Chrzowice | 20 | 29147 | sp.1 |
5 | Glied Joachim | VICTORIA - TRANZYT Chróścice | 16 | 28992 | - |
6 | Siedlecki Bronisław | VICTORIA - TRANZYT Chróścice | 19 | 25510 | - |
7 | Pietrek Jerzy | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 19 | 23568 | - |
8 | Wanat Edward | KS Karolinka Gogolin | 14 | 23058 | aw.2 |
9 | Skrzipczyk Paweł | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 19 | 21561 | - |
10 | Sklorz Roman | KOMAX Opole - Borki | 11 | 20755 | sp.2 |
11 | Malek Alfred | RAMSCH Chrzowice | 13 | 19625 | - |
12 | Kodura Ireneusz | KOMAX Opole - Borki | 10 | 17849 | aw.2 |
13 | Dzierzawa Josef-Paul | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 12 | 17373 | sp.1 |
14 | Wieczorek Marcin | KOMAX Opole - Borki | 11 | 17255 | sp.1 |
15 | Gładki Jan | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 9 | 14841 | - |
16 | Bauman Józef | Chróscina | 10 | 14192 | - |
17 | Madera Joachim | KOMAX Opole - Borki | 9 | 10503 | - |
18 | Kesner Waldemar | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 8 | 9017 | - |
19 | Jończyk Franciszek | KS Szczedrzyk | 7 | 7576 | - |
20 | Pohl Bernard | Przywory | 2 | 4091 | - |
21 | Gruszka Monika | SWORNICA Opole- Czarnowąsy | 6 | 3725 | - |
22 | Długosz Piotr-Paweł | KOMAX Opole - Borki | 2 | 3369 | - |
Turnieje rozgrywane są w Opolu - Czarnowąsach w Pawilonie Sportowym | |||||
ul. Jagiełły 2a. Kolejny 01 turniej 04.08.2022. r. ( czwartek ) godz. 17.30 | |||||
Planowane 20 turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczanych będzie 17 |