Mistrzostwa sekcji Skat Kolonowskie Sezon 2015/2016 Turniej nr 13 – 25.11.2015 |
M-e |
Nazwisko i Imię |
Klub-sekcja |
I seria |
II seria |
pkt |
1 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
1010 |
875 |
1885 |
2 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
885 |
943 |
1828 |
3 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
1381 |
368 |
1749 |
4 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
975 |
738 |
1713 |
5 |
Szymik Jan |
Skat Kolonowskie |
833 |
756 |
1589 |
6 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
85 |
1295 |
1380 |
7 |
Namyślik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
486 |
690 |
1176 |
8 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
407 |
643 |
1050 |
9 |
Respondek Krzysztof |
Skat Kolonowskie |
585 |
349 |
934 |
10 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
200 |
529 |
729 |
11 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
176 |
292 |
468 |
|
|
|
|
|
|
Mistrzostwa sekcji Skat Kolonowskie Sezon 2015-2016 Klasyfikacja po 13 turniejach |
M-e |
Nazwisko i Imię |
Klub-sekcja |
il.tur. |
pkt |
+/- |
1 |
Świtała Franciszek |
GOSiT Zawadzkie |
13 |
20554 |
- |
2 |
Kościelny Roman |
Skat Kolonowskie |
12 |
19752 |
aw.2 |
3 |
Świtała Antoni |
GOSiT Zawadzkie |
10 |
19186 |
sp.1 |
4 |
Pudełek Józef |
Skat Kolonowskie |
12 |
18177 |
sp.1 |
5 |
Stanulla Jerzy |
Strzelec DK Strzelce Op. |
12 |
17414 |
aw.1 |
6 |
Dropała Grzegorz |
Skat Kolonowskie |
12 |
17021 |
sp.1 |
7 |
Deptała Leon |
Skat Kolonowskie |
13 |
17006 |
- |
8 |
Młynek Gerard |
Skat Kolonowskie |
13 |
16486 |
- |
9 |
Bonk Walter |
Skat Kolonowskie |
10 |
16341 |
- |
10 |
Szymik Jan |
Skat Kolonowskie |
12 |
13853 |
- |
11 |
Namyślik Alfons |
Strzelec DK Strzelce Op. |
11 |
13125 |
- |
12 |
Respondek Krzysztof |
Skat Kolonowskie |
10 |
12096 |
- |
13 |
Zwoliński Eugeniusz |
Strzelce Op. |
2 |
3071 |
- |
14 |
Koźlik Jan |
Jemielnica |
1 |
1833 |
- |
15 |
Dzierżawa Zy7gmunt |
Skat Kolonowskie |
1 |
1605 |
- |
16 |
Skiba Bernard |
Poznań |
1 |
1421 |
- |
17 |
Gierula Adam |
Kolonowskie |
1 |
360 |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Zmiana terminu rozgrywania turniejów. |
|
|
|
|
|
Od 8 turnieju zmiana się dzień rozgrywania turniejów |
|
|
|
|
|
Turnieje będą odbywały się w środy o godz. 17.30 |
|
|
|
|
|
świetlica na stadionie Unii Kolonowskie |
|
|
|
|