nr ew.: 05/033
   
klub/sekcja: LZS Kujawy
adres: Zielina ul. Wygon 28
prezes: Brynza Krystian
kontakt: 662352032
e-mail: brynza28@o2.pl
turniej: niedziela 13.00 Dom Kultury w Kujawach
  ul. Prudnicka 35

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Brynza Krystian 05/033/001 LZS Kujawy m 1961.07.26
2. Barysz Marcin 05/033/003 LZS Kujawy m 1964.02.27
3. Grzywa Teofil 05/033/005 LZS Kujawy s 1952.04.26
4. Wybraniec Jerzy 05/033/006 LZS Kujawy m 1957.11.23
5. Mencler Jan 05/033/010 LZS Kujawy s 1952.10.08
6. Nowak Bernard 05/033/013 LZS Kujawy s 1947.04.10
7. Stein Roland 05/033/016 LZS Kujawy m 1966.12.13

8.

Larysz Józef 05/033/017 LZS Kujawy s 1952.03.11

9.

Wyszka Piotr 05/033/018 LZS Kujawy m 1966-05-22

 



OTWARTE TURNIEJE SKATA SEKCJI SKATA LZS KUJAWY
O  PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2023 / 2024
  15    Turniej  -  26  maja   2024r. 
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Mencler Jan LZS Kujawy 736 587 612 1935
2 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 302 846 667 1815
3 Barysz Marcin LZS Kujawy 655 686 345 1686
4 Kern Erhard Głogówek 675 474 468 1617
5 Koik Henryk SWORNICA Opole-Czarnowąsy 476 505 604 1585
6 Kiszka Paweł KOMAX Opole- Borki 570 448 485 1503
7 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 377 746 353 1476
8 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 547 297 618 1462
9 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 523 403 514 1440
10 Stein Roland LZS Kujawy 143 748 458 1349
11 Hyla Henryk Biedrzychowice 288 320 563 1171
12 Larysz Józef LZS Kujawy 449 327 365 1141
13 Jurkowski Henryk Głogówek 476 286 304 1066
14 Brynza Krystian LZS Kujawy 722 86 154 962
15 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 376 334 190 900
16 Stein Gerhard Zielina 340 198 279 817
OTWARTE TURNIEJE  SKATA SEKCJI SKATA  LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2023 / 2024
Klasyfikacja   po   15   turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt
1 Kiszka Paweł KOMAX Opole-Borki 14 23770
2 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 15 23556
3 Brynza Krystian LZS Kujawy 15 23241
4 Mencler Jan LZS Kujawy 14 22342
5 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 13 22133
6 Kandzia Lidia KOMAX Opole-Borki 15 21121
7 Barysz Marcin LZS Kujawy 15 20461
8 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 13 20296
9 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 14 18725
10 Gibas Joachim Ligota Bialska 11 17242
11 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 11 17147
12 Kern Erhard Głogówek 14 16838
13 Żurek Herbert Strzeleczki 11 16432
14 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 12 15993
15 Nowak Bernard LZS Kujawy 9 15627
16 Larysz Józef LZS Kujawy 14 15434
17 Jurkowski Henryk Głogówek 13 15000
18 Stein Gerhard Zielina 13 14694
19 Stein Roland LZS Kujawy 10 13787
20 Białek Zygmunt Strzeleczki 10 13707
21 Wyszka Piotr LZS Kujawy 7 12806
22 Hyla Henryk Biedrzychowice 10 12535
23 Koik Henryk SWORNICA Opole-Czarnowąsy 10 12241
24 Grzywa Teofil LZS Kujawy 5 5776
25 Kroll Dagebert Głogówek 3 4589
26 Robota Krzysztof Zielina 3 4382
27 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 2 2702
28 Job Jerzy Zielina 4 2051
29 Osiewacz Horst Przechód 1 1337
30 Goncerzewicz Roman KS Karolinka Gogolin 1 1205
Turniej odbędzie się  w Sali OSP Zielina ul. Kolejowa 5  Gmina Strzeleczki
Kolejny turniej  16 rozegrany zostanie  09 czerwca  2024 r. ( niedziela ) 13.00 
Uroczyste zakończenie sezonu rozgrywkowego 2023/2024