Sekcja 8 | |
nr ew.: | 05/014 |
klub/sekcja: | NITRON Krupski Młyn |
adres: | 42-693 Krupski Młyn Kasprowicza 10/4 |
prezes: | |
kontakt: | (32) 2848053 |
e-mail: | |
turniej: | piątek 17.30 Świetlica Stadion NITRON |
w Krupskim Młynie |
CZŁONKOWIE KLUBU
1. | Samol Krzysztof | 05/014/006 | NITRON Krupski Młyn | m | 1957-04-20 |
2. | Kaszuba Piotr | 05/014/014 | NITRON Krupski Młyn | s | 1952-06-25 |
3. | Kocot Andrzej | 05/014/016 | NITRON Krupski Młyn | s | 1952-03-25 |
4. | Imach Marek | 05/014/017 | NITRON Krupski Młyn | m | 1976-12-20 |
5. | Pilarski Ryszard | 05/014/018 | NITRON Krupski Młyn | m | 1964-04-18 |
6. | Kiciński Jerzy | 05/014/019 | NITRON Krupski Młyn | m | 1966-02-23 |
7. | Mietelski Zdzisław | 05/014/020 | NITRON Krupski Młyn | s | 1957-10-10 |
Lista wyników
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Turniej nr 16 26.04.2024 |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | I seria | II seria | pkt |
1 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 921 | 995 | 1916 |
2 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 1014 | 885 | 1899 |
3 | Lubas Robert | Nitron Krupski Młyn | 794 | 1031 | 1825 |
4 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 1010 | 774 | 1784 |
5 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 1257 | 449 | 1706 |
6 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 744 | 956 | 1700 |
7 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 465 | 1159 | 1624 |
8 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 728 | 859 | 1587 |
9 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 704 | 855 | 1559 |
10 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 772 | 756 | 1528 |
11 | Doleżych Marek | Lubliniec | 849 | 645 | 1494 |
12 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 785 | 652 | 1437 |
13 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 477 | 861 | 1338 |
14 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 534 | 763 | 1297 |
15 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 238 | 1041 | 1279 |
16 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 348 | 908 | 1256 |
17 | Pilarski Bernard | Koty | 1116 | 82 | 1198 |
18 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 643 | 533 | 1176 |
19 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 724 | 292 | 1016 |
20 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 636 | 366 | 1002 |
21 | Pilarski Edward | Potępa | 418 | 570 | 988 |
22 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 773 | 206 | 979 |
23 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 547 | 363 | 910 |
24 | Dudek Arkadiusz | Nitron Krupski Młyn | 904 | -71 | 833 |
25 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 209 | 497 | 706 |
26 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 292 | 301 | 593 |
27 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | -54 | 328 | 274 |
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024 Po 16 turnieju |
|||||
M-e | Nazwisko i Imię | sekcja | il.tur. | pkt | +/- |
1 | Koziorowski Marian | LZS Ligota Dolna | 16 | 25772 | - |
2 | Samol Krzysztof | Nitron Krupski Młyn | 16 | 24539 | aw.3 |
3 | Koziorowski Piotr | LZS Ligota Dolna | 16 | 24426 | - |
4 | Dudek Arkadiusz | Nitron Krupski Młyn | 16 | 24127 | sp.2 |
5 | Kiciński Jerzy | Nitron Krupski Młyn | 16 | 23831 | aw.2 |
6 | Kaszuba Piotr | Nitron Krupski Młyn | 16 | 23796 | - |
7 | Kościelny Roman | Skat Kolonowskie | 16 | 23393 | aw.2 |
8 | Stachowski Jerzy | LZS Ligota Dolna | 16 | 23326 | sp.4 |
9 | Kędzia Stanisław | LZS Ligota Dolna | 16 | 22823 | aw.1 |
10 | Skubała Roman | LZS Ligota Dolna | 16 | 22667 | sp.2 |
11 | Kocot Andrzej | Nitron Krupski Młyn | 16 | 22469 | - |
12 | Doleżych Zygmunt | KSS Pawonków | 16 | 22372 | - |
13 | Hadrysiewicz Roman | Krupski Młyn | 16 | 21360 | - |
14 | Imach Marek | Nitron Krupski Młyn | 16 | 21024 | - |
15 | Knopik Józef | LZS Ligota Dolna | 16 | 20734 | - |
16 | Słociński Adam | KSS Pawonków | 16 | 20704 | - |
17 | Morawiec Bronisław | LZS Ligota Dolna | 15 | 19954 | aw.2 |
18 | Maroń Teofil | Instalator Bytom | 16 | 19705 | - |
19 | Lubas Robert | Nitron Krupski Młyn | 16 | 18927 | aw.1 |
20 | Gigiel Wacław | LZS Ligota Dolna | 16 | 18392 | sp.3 |
21 | Doleżych Marek | Lubliniec | 16 | 18064 | aw.2 |
22 | Pilarski Bernard | Koty | 16 | 18046 | - |
23 | Pilarski Ryszard | Nitron Krupski Młyn | 16 | 17179 | aw.2 |
24 | Mietelski Zdzisław | Nitron Krupski Młyn | 16 | 17152 | - |
25 | Kempa Bogdan | KS Kuźnia Zawadzkie | 15 | 16905 | sp.4 |
26 | Szewczyk Franciszek | Krupski Młyn | 16 | 16660 | - |
27 | Dybowski Leopold | LZS Ligota Dolna | 9 | 16174 | - |
28 | Pilarski Edward | Potępa | 13 | 14888 | - |
29 | Kowalczyk Bogdan | LZS Ligota Dolna | 12 | 13251 | - |
30 | Kamiński Zbigniew | Lubliniec | 13 | 12652 | - |
31 | Tkacz Mariusz | Żyłka | 12 | 12159 | - |
32 | Kaszuba Michał | Ptakowice | 3 | 4340 | - |
33 | Gulba Marcin | Instalator Bytom | 2 | 3430 | - |
34 | Świtała Franciszek | KS Kuźnia Zawadzkie | 2 | 3084 | - |
35 | Rybka Edward | Nitron Krupski Młyn | 3 | 2786 | - |
36 | Jaworek Józef | Nitron Krupski Młyn | 1 | 324 | - |
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn | |||||
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 3.05.2024 |